Kinga Rusin chwali się zdjęciami z Nowego Jorku. Internauci: Lans musi być

Kinga Rusin od kilku dni zalewa Facebook zdjęciami z Nowego Jorku. Na nostalgicznych z założenia zdjęciach widzimy ją na tle Manhattanu. Co jeszcze pokazała?

Kinga Rusin od kilku dni zalewa Facebook zdjęciami z Nowego Jorku. Na nostalgicznych z założenia zdjęciach widzimy ją na tle Manhattanu. Co jeszcze pokazuje?

Kinga Rusin przebywa aktualnie w Nowym Jorku. Prezenterka na profilu na Facebooku na bieżąco relacjonuje swoją wizytę. Jest tam mnóstwo zdjęć bajecznych widoków nowojorskich wieżowców. Prezenterka sama też chętnie pozuje na ich tle.

Nowojorskie Chelsea rano. Jak z filmów Scorsese... :) - podpisała zdjęcia.

Kinga Rusin Facebook.com/Kinga Rusin

 

Kinga Rusin Facebook.com/Kinga Rusin

Niczym modelka.

Kinga Rusin Facebook.com/Kinga Rusin

Jak się można było spodziewać, z większości komentarzy przebijał zachwyt zazdrosnych internautów.

Kinga Rusin Facebook.com

Jednak nie wszyscy podzielali entuzjazm prezenterki, zarówno do Nowego Jorku, jak i do samych zdjęć.

Kinga Rusin Facebook.com

Inni raczej złośliwi.

Kinga Rusin Facebook.com

Dziennikarka udała się do Nowego Jorku w celach zawodowych. Spotkała się mi.n z dziennikarką modową, Jillian Mercado, poruszającą się na wózku.

Z niesamowitą Jillian Mercado, dziennikarką modową, blogerką a ostatnio modelką! Optymizmu, pogody ducha a przy okazji profesjonalizmu mógłby się od niej uczyć każdy. Uwielbiam rozmawiać z tak inspirującymi ludźmi! - napisała na Facebooku.

Kinga Rusin Facebook.com/Kinga Rusin

Rusin często jeździ do Nowego Jorku. Prezenterka jest w nim zakochana. Kiedy odwiedziła miasto we wrześniu, była pod wrażeniem postępu prac budowlanych na placu, na którym stały wieże WTC.

World Trade Center to największy i najlepiej zorganizowany plac budowy na świecie. Miejsce absolutnie symboliczne, gdzie Amerykanie pokazują, że nie da się ich zastraszyć ani zniszczyć. Władze Nowego Jorku nie wahały się ani chwili podejmując decyzję  o odbudowie największego centrum światowego handlu. To teraz symbol zwycięstwa i potęgi. Przedsięwzięcie jest gigantyczne i już  prawie na ukończeniu. Jestem w Nowym Jorku regularnie i za każdym razem przecieram oczy ze zdumienia widząc postęp prac. Jeszcze jeden budynek i w zasadzie po zniszczeniach z 11 września 2001 roku nie będzie śladu - napisała na blogu.

Dziennikarka wielokrotnie odwiedziła Nowy Jork, a wycieczkami chwaliła się w sieci. W maju 2013 spotkała się w nim z Anją Rubik, która oprowadzała ją po ulubionych miejscach (Cel wizyty jest już znany! Pamiętacie, jak Rusin imprezowała z Rubik w NY? Wiemy, gdzie dokładnie były i co robiły). We wrześniu pojechała do Nowego Jorku na galę w Metropolitan Opera, skąd robiła reportaż dla stacji TVN (Kinga Rusin je "śniadanie na Manhattanie". Jej córka na to: Mama, za dobrze Ci), a w sierpniu 2012 roku spędzała wakacje z córką (Kinga Rusin spędza wakacje z córką, która robi jej zdjęcia! Są w Nowym Jorku!).

alex, Vic