Julia Pietrucha: Borys Szyc? Idealny mężczyzna, tylko brakuje mu...

Julia Pietruch trafnie opisała Borysa Szyca?
Pietrucha o Szycu Idealny mężczyzna, tylko brakuje mu... wąsów Borys Szyc? Mężczyzna idealny, tylko brakuje mu... wąsów - powiedziała Julia Pietrucha na gali Viva! Najpiękniejsi Na gali Viva! Najpiękniejsi nominowanych do nagrody panów przedstawiały nominowane panie. Nagrano krótki film, w którym powiedziały kilka, często na w pół poważnych, zdań o wybranym kandydacie na zwycięzcę. Na tle innych, nieco przesłodzonych, opisów Borysa Szyca wyróżnił się ten autorstwa Julii Pietruchy. Borys Szyc? Mężczyzna idealny, tylko brakuje mu... wąsów - stwierdziła Pietrucha. Nie jest tajemnicą, skąd u aktorki serialu "Blondynka" taka słabość do mężczyzn z wąsami. Znakiem rozpoznawczym jej ukochanego, Iana Dow, są właśnie sumiaste wąsy. Czy takie pasowałby Szycowi?

Na gali Viva! Najpiękniejsi nominowanych do nagrody panów przedstawiały nominowane panie. Nagrano krótki film, w którym powiedziały kilka, często na w pół poważnych, zdań o wybranym kandydacie na zwycięzcę.

Na tle innych, nieco przesłodzonych, opisów Borysa Szyca wyróżnił się ten autorstwa Julii Pietruchy.

Borys Szyc? Mężczyzna idealny, tylko brakuje mu... wąsów - stwierdziła Pietrucha.

Nie jest tajemnicą, skąd u aktorki serialu "Blondynka" taka słabość do mężczyzn z wąsami. Znakiem rozpoznawczym jej ukochanego, Iana Dow, są właśnie sumiaste wąsy. Czy takie pasowałby Szycowi?

Julia Pietrucha, Ian Dow KAPIF

Borys Szyc Kapif

Borys Szyc Kapif

Na tym jednak nie koniec niespodzianek, jakich na gali Viva! Najpiękniejsi 2014 dostarczyła nam Julia Pietrucha. Zaskakująca była także jej stylizacja. Wcześniej, na żadnej oficjalnej imprezie, nie pokazała brzucha. Słusznie? Patrząc na niego, wydajemy nasz sąd: NIE. Liczymy, że będziemy go częściej oglądać. A Wy?

Julia Pietrucha i Gosia Baczyńska Kapif

Julia Pietrucha, brzuch Kapif

karo

Więcej o: