12 najdziwniejszych prezentów od fanów, jakie otrzymały gwiazdy

Byli bardzo zaskoczeni.

Jak donosi teen.com, gwiazdy Hollywood otrzymują czasem dość... interesujące prezenty od fanów. Jakie?

Emma Watson przyznała na przykład, że ma w domu około 20 egzemplarzy Biblii - jej wierzący fani uznali, że przez pracę nad filmem o Harrym Potterze mogła nieco oddalić się od Boga. Postanowili więc ją nawrócić. Taylor Swift z kolei otrzymała od kogoś skorupę martwego żółwia - z jej twarzą namalowaną na jej powierzchni!

Emma WatsonFot. AP

Robert Pattinson przyznał w jednym z wywiadów, że jego fanki przesłały mu tysiące wykałaczek, kiedy powiedział w jednym z wywiadów, że zaczął je rzuć, odkąd rzucił palenie. Chłopcy z One Direction dostają od fanek... tampony, a Beyonce otrzymała kiedyś słoik z wazeliną.

BeyonceAP

Bracia Jonas z kolei dostali kiedyś zwłoki małego rekina. Zac Efron - czyjąś skórę (nie kurtkę - skórę!). Daniel Radcliffe opowiedział dziennikarzom, że pewnego dnia dostał od swoich fanów ich zdjęcie... zrobione przed drzwiami jego domu. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że wtedy w nim przebywał - a więc dzieliły ich tylko wspomniane drzwi.

Zac Efron w filmie mat.promocyjne

Jared Leto dostał od kogoś jego własne... ucho, Ke$ha otrzymywała od fanów ich zęby, a muzycy The Wanted dostali laleczki voodoo.

The WantedFot. AP

Kto otrzymał najdziwniejszy prezent?

Więcej o: