Maria Peszek u Jakóbiaka: Wychowywali mnie geje, to były moje najbardziej czułe ciotki

Maria Paszek wyznała, że wychowywali ją geje.
Maria Peszek u Jakóbiaka Maria Paszek wyznała, że wychowywali ją geje. Maria Peszek to kontrowersyjna artystka, która nie unika kontrowersyjnych tematów. W programie Łukasza Jakóbiaka "20m Łukasza" zdradziła, że wychowali ją geje. Maria Peszek to kontrowersyjna artystka, która nie unika kontrowersyjnych tematów. W programie Łukasza Jakóbiaka "20m Łukasza" zdradziła, że wychowali ją geje. Charyzmatyczna wokalistka na pytanie, co sądzi i homoseksualistach nieoczekiwanie zdradziła: - Uwielbiam! Mnie wychowywali geje, to były moje najbardziej czułe ciotki, najbardziej czułe "babysitterki". To znaczy, że jak mój tata jest aktorem i kiedy byłam bardzo małą dziewczynką, to mieszkaliśmy we Wrocławiu i moi rodzice, którzy byli i są bardzo rozrywkowymi i uwielbiającymi życie ludźmi, chodzili na jakieś przyjęcia, imprezy, tańce, to zostawiali nas z bratem z tymi, którzy chcieli się nami zajmować, no i najczęściej to byli geje, koledzy aktorzy. I mam wielką słabość do gejów - powiedziała.

Maria Peszek to kontrowersyjna artystka, która nie unika kontrowersyjnych tematów. W programie Łukasza Jakóbiaka "20m Łukasza" zdradziła, że wychowali ją geje.

Charyzmatyczna wokalistka na pytanie, co sądzi i homoseksualistach nieoczekiwanie zdradziła:

Uwielbiam! Mnie wychowywali geje, to były moje najbardziej czułe ciotki, najbardziej czułe baby sitterki. To znaczy, że jak mój tata jest aktorem i kiedy byłam bardzo małą dziewczynką, to mieszkaliśmy we Wrocławiu i moi rodzice, którzy byli i są bardzo rozrywkowymi i uwielbiającymi życie ludźmi, chodzili na jakieś przyjęcia, imprezy, tańce, to zostawiali nas z bratem z tymi, którzy chcieli się nami zajmować, no i najczęściej to byli geje, koledzy aktorzy. I mam wielką słabość do gejów - powiedziała.

Zobaczcie trailer programu.

Vic

Więcej o:
Komentarze (6)
Maria Peszek u Jakóbiaka: Wychowywali mnie geje, to były moje najbardziej czułe ciotki
Zaloguj się
 • marta3475

  Oceniono 111 razy 75

  hehe, ja też znam dwóch takich gejów, którzy są jak takie czułe ciotki;p ciepli,wrażliwi, uratowaliby cały świat przed złem:D Można nie lubić homoseksualistów, ale to piękne. Przeważnie zawsze można na nich liczyć,gdy inni- hetero odwracają się na pięcie od drugiego człowieka.

 • szary212

  Oceniono 26 razy 12

  strasznie się boję jego twarzy....znaczy Jakóbiaka

 • Damian Berlik

  0

  Jan Peszek chyba też jest Bi-seksualny, swoją drogą bardzo przystojny facet.
  Do gejów nic nie mam, bo sam nim jestem, ale co do wychowywania dzieci przez pary jednopłciowe to jest kwestia sporna, z jednej strony narażamy dzieci na drwiny ze strony rówieśników i brak akceptacji ze strony społeczeństwa, z drugiej strony takie dziecko może mieć o wiele cieplejszą atmosferę rodzinną ( i mówię o miłości rodzicielskiej - żeby się homofoby nie pluły ) niż niekiedy widzi się w rodzinach heteroseksualnych.
  Ten obraz został fajnie przedstawiony w filmie Proud cz.3 który jest dostępny na outfilm'ie

 • tralalumpek

  Oceniono 23 razy -9

  kolejne wyproznienie pismaka w postaci kupy slownej, co maja te objawienia wnosic do filozofii swiata?

 • talking_head

  Oceniono 67 razy -21

  Wychowali ją geje ?
  To widać, słychać i czuć.
  Mają rację ci którzy ostrzegają przed wychowywaniem dzieci przez "małżeństwa" jednopłciowe, że zostawiają trwałe i nieodwracalne zmiany.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX