Michał Wiśniewski sprzedał tylko 1000 płyt? "Żałość z was płynie! Ja się z tego NAPIE*DALAM!"

Wpis został już usunięty.
Wiśniewski sprzedał tylko 1000 płyt? "Żałość z Was płynie! Ja się z tego NAPIE.DALAM!" - Może sprzedałem tylko 1000 płyt, ale wypuszczę teraz 2 teledyski, aby Wam kopara opadła - napisał do szefa swojej wytwórni płytowej na Facebooku M. Wiśniewski Wielka metamorfoza Michała Wiśniewskiego wywołała same zachwyty, niestety z podobnymi pochlebnymi opiniami nie spotkał się pierwszy singiel z płyty "La Revolucion", "Filiżanka" ("Dobre na reklamę cebuli", "Ucieczka w disco polo" - pisali internauci). Okazuje się, że płyta, która miała zagwarantować Wiśniewskiemu powrót na szczyt, jest klapą. Szef wytwórni MyMusic, z którą współpracuje były lider Ich Troje, Remigiusz Łupicki, napisał na swoim Facebooku, że nie może zrozumieć, dlaczego taki artysta jak Michał nie trafił na listę 1000 Najbogatszych Polaków. Wiśniewski odebrał wpis bardzo personalnie i natychmiast odpowiedział. - Zdyskwalifikowałeś mnie w oczach branży. Ale nie mam pretensji, ponieważ sam potrafię zadbać o swoje interesy. Z pewnością lepiej niż ty. Oddając tobie 35 proc. miałem nadzieję, że się zaangażujesz w promocję. Sam bym tego nie zrobił, gdyż to ja zainwestowałem w całość. Ty w nic. (...) Może sprzedałem tylko 1000 płyt, ale wypuszczę teraz 2 teledyski, aby Wam kopara opadła. Żałość z Was płynie. Wy zlewacie tę płytę, bo to porażka, a ja uważam, że wszystko przed tą płytą co najlepsze. Żyj sobie Facebookiem i swoimi wizjami przyszłości. Ja się z tego napie.dalam! (...) A teraz mnie Remik jeb..... w łeb - napisał Wiśniewski. Łopucki od razu odniósł się do zarzutów Wiśniewskiego. Chciał go uspokoić i zapewnić, że nie miał zamiaru niczym go obrazić. - Artysta będzie zawsze uważał inaczej. I to trzeba szanować. I z tym nie można polemizować. Ja mogę tylko dodać od siebie. Żaden artysta MyMusic nie miał takiej promocji od początku działalności wytwórni. To, że radio nie grało piosenek to inna sprawa. Na to wytwórnia nie ma wpływu - tłumaczył się szef wytwórni. Wiśniewski dodał w odpowiedzi, że za zmianę jego wizerunku i szum medialny wokół niego odpowiada tylko i wyłącznie jego żona. To właśnie ona zadbała o jego interesy, PR i nowy image. Internauci bronili Łopuckiego twierdząc, że Wiśniewski źle zrozumiał jego słowa. Sam Łopucki zasugerował, że piosenkarz mógł być pijany pisząc tak ostre słowa. Wpis po chwili zniknął z profilu artysty.

"Może sprzedałem tylko 1000 płyt, ale wypuszczę teraz 2 teledyski, aby Wam kopara opadła. Żałość z Was płynie. Wy zlewacie tę płytę, bo to porażka, a ja uważam, że wszystko przed tą płytą co najlepsze" - na Facebooku Michała Wiśniewskiego pojawił się emocjonalny wpis skierowany do szefa wytwórni płytowej, z którą artysta współpracuje.

Wielka metamorfoza Michała Wiśniewskiego wywołała same zachwyty, niestety z podobnymi pochlebnymi opiniami nie spotkał się pierwszy singiel z płyty "La Revolucion", "Filiżanka" (Zobacz: Internauci wyśmiewają nową piosenkę Michała Wiśniewskiego. "Dobre na reklamę cebuli", "Ucieczka w disco polo"). Okazuje się, że płyta, która miała zagwarantować Wiśniewskiemu powrót na szczyt, jest klapą. Szef wytwórni MyMusic, z którą współpracuje były lider Ich Troje, Remigiusz Łupicki, napisał na swoim Facebooku, że nie może zrozumieć, dlaczego taki artysta jak Michał, nie trafił na listę 1000 Najbogatszych Polaków. Wiśniewski odebrał wpis bardzo personalnie i natychmiast odpowiedział.

Zdyskwalifikowałeś mnie w oczach branży. Ale nie mam pretensji, ponieważ sam potrafię zadbać o swoje interesy. Z pewnością lepiej niż ty. Oddając tobie 35% miałem nadzieję, że się zaangażujesz w promocję. Sam bym tego nie zrobił, gdyż to ja zainwestowałem w całość. Ty w nic. (...) Może sprzedałem tylko 1000 płyt, ale wypuszczę teraz 2 teledyski, aby Wam kopara opadła. Żałość z Was płynie. Wy zlewacie tę płytę, bo to porażka, a ja uważam, że wszystko przed tą płytą co najlepsze. Żyj sobie Facebookiem i swoimi wizjami przyszłości. Ja się z tego napie*dalam! (...) A teraz mnie Remik jebnąłeś w łeb - napisał Wiśniewski.

Michał Wiśniewski Kapif

Łopucki od razu odniósł się do zarzutów Wiśniewskiego. Chciał go uspokoić i zapewnić, że nie miał zamiaru niczym go obrazić.

Artysta będzie zawsze uważał inaczej. I to trzeba szanować. I z tym nie można polemizować. Ja mogę tylko dodać od siebie. Żaden artysta MyMusic nie miał takiej promocji od początku działalności wytwórni. To, że radio nie grało piosenek to inna sprawa. Na to wytwórnia nie ma wpływu - tłumaczył się szef wytwórni.

Wiśniewski dodał w odpowiedzi, że za zmianę jego wizerunku i szum medialny wokół niego odpowiada tylko i wyłącznie jego żona. To właśnie ona zadbała o jego interesy, PR i nowy image.

Internauci bronili Łopuckiego twierdząc, że Wiśniewski źle zrozumiał jego słowa. Sam Łopucki zasugerował, że piosenkarz mógł być pijany pisząc tak ostre słowa. Wpis po chwili zniknął z profilu artysty.

Michał Wiśniewski Facebook.com

Remigiusz Łopucki Facebook.com

 

 

Michał Wiśniewski Kapif

aga

Więcej o:
Komentarze (18)
Michał Wiśniewski sprzedał tylko 1000 płyt? "Żałość z was płynie! Ja się z tego NAPIE*DALAM!"
Zaloguj się
 • avaris

  Oceniono 81 razy 61

  facet śpiewa jak rżnięta koza ,kto by chciał tego fałszowania słuchac ,niech się cieszy ze się te 1000 sprzedało ,czas zejść ze sceny i wstydu sobie oszczędzić

 • no19n

  Oceniono 41 razy 29

  O 1000 za dużo sprzedał :p

 • evoonya

  Oceniono 22 razy 18

  Wiesz co, panie Wiśniewski, to jest trochę prostsze, ale wstyd Ci przyznać, że się kończysz.

  Jest tak: nowa żona zaserwowała ci nowe zęby, nowy "imidź" poważnego gościa z ciemnymwłosem i poważnym ciuchem... I z nową filiżanką, koń by się uśmiał.

  Sęk w tym, że te nowości cię pogrzebały...
  Ze starym czerwonym włosem i zepsutymi zębami byłeś pszenno-buraczano-jarmarcznym grajkiem, ale byłeś jakoś tam AUTENTYCZNY i ludzie to kupowali.

  A teraz? Jesteś przemalowaną kukłą bez autentyczności i wiarygodności.

 • mika17

  Oceniono 18 razy 16

  faktycznie byl napruty jak to pisal. albo czerwona farba wyzarla mu mozg i teraz zadna zmiana wizerunku nie pomoze, mleko sie wylalo.

 • marta3475

  Oceniono 16 razy 8

  dziś w erze ściągania plików internecie przetrwać na rynku sprzedaży prawo mają tylko najlepsi. Michał Wiśniewski już do takich nie należy..

 • pan.malowany

  Oceniono 19 razy 5

  Sprzedal sam sobie 1000 sztuk a teraz sie z tego napyerdala - ten czub powinien sie leczyc

 • nocnymarek

  Oceniono 13 razy 5

  1000szt.to sporo jak na jego come back :D

 • szoferek1

  Oceniono 13 razy 5

  Na początku kariery jeszcze dawał radę ale jak dopuścił durną babę (mandarynę) do rządów w zespole to już był koniec!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX