Charlize Theron i Sean Penn już się nie ukrywają! Są zdjęcia

Spędzają ze sobą coraz więcej czasu.
Theron i Penn już się nie ukrywają! Spędzają ze sobą coraz więcej czasu. Już chyba nikt nie ma wątpliwości, że Charlize Theron i Seana Penna łączy coś więcej niż flirt. Paparazzi przyłapali ich na romantycznym spacerze w Malibu. Spędzili razem sylwestra na Hawajach, później bawili się na imprezie charytatywnej, a teraz paparazzi przyłapali ich na romantycznym spacerze w Malibu. Już chyba nikt nie ma wątpliwości, że Charlize Theron i Seana Penna łączy coś więcej niż flirt. Trzymają się za ręce, przytulają i całują - jeszcze do niedawna było to nie do pomyślenia, ale nareszcie przestali się ukrywać! Parze towarzyszył adoptowany synek aktorki, Jackson. Zabrali ze sobą także psa. Theron w pewnym momencie rzuciła się na szyję Pennowi. Para już wcześniej pojawiła się razem, czym wzbudzili niemałą sensację. Kilka dni temu paparazzo przyłapał ich także na zakupach w supermarkecie. 38-aktorka po rozstaniu z aktorem Stuartem Townsendem, z którym była związana 9 lat, wielokrotnie była kojarzona z gwiazdorami Hollywood. Łączono ją między innymi z Ryanem Reynoldsem i Keanu Reevesem. Jednak żadna relacja nie okazała się na tyle trafiona, żeby warto było ją pielęgnować. Jak widać uczucie do 53-letniego Penna jest o wiele silniejsze. Na tyle, żeby nie tylko poświęcać mu wiele uwagi, ale chronić przed wścibskimi obiektywami fotoreporterów. Sean Penn nie ma najlepszej opinii w show-biznesie. Uchodzi za łamacza damskich serc. Był dwukrotnie żonaty - najpierw z Madonną, później z Robin Wright. Dużo się plotkowało na temat jego relacji ze Scarlett Johanson, jednak ich romans wygasł po kilku miesiącach. Myślicie, że z Charlize Theron stworzy stałą relację?

Spędzili razem sylwestra na Hawajach, później bawili się na imprezie charytatywnej, a teraz paparazzi przyłapali ich na romantycznym spacerze w Malibu. Już chyba nikt nie ma wątpliwości, że Charlize Theron i Seana Penna łączy coś więcej niż flirt. Trzymają się za ręce, przytulają i całują - jeszcze do niedawna było to nie do pomyślenia, ale nareszcie przestali się ukrywać! Parze towarzyszył adoptowany synek aktorki, Jackson. Zabrali ze sobą także psa. Theron w pewnym momencie rzuciła się na szyję Pennowi. Zobaczcie, jak spędzali czas.

Charlize Theron i Sean Penn, syn Jackson

Para już wcześniej pojawiła się razem, czym wzbudzili niemałą sensację. Kilka dni temu paparazzo przyłapał ich także na zakupach w supermarkecie (Brangelina ma konkurencję! Wiedzieliście, że te dwie wielkie gwiazdy są razem?).

38-aktorka po rozstaniu z aktorem Stuartem Townsendem, z którym była związana 9 lat, wielokrotnie była kojarzona z gwiazdorami Hollywood. Łączono ją między innymi z Ryanem Reynoldsem i Keanu Reevesem. Jednak żadna relacja nie okazała się na tyle trafiona, żeby warto było ją pielęgnować. Jak widać uczucie do 53-letniego Penna jest o wiele silniejsze. Na tyle, żeby nie tylko poświęcać mu wiele uwagi, ale chronić przed wścibskimi obiektywami fotoreporterów.

Sean Penn nie ma najlepszej opinii w show-biznesie. Uchodzi za łamacza damskich serc.  Był dwukrotnie żonaty - najpierw z Madonną, później z Robin Wright. Dużo się plotkowało na temat jego relacji ze Scarlett Johanson, jednak ich romans wygasł po kilku miesiącach. Myślicie, że z Charlize Theron stworzy stałą relację?

Charlize Theron, Sean PennAKM IMAGES/AKM-GSI

psz

Madonna (1985-1989)
Robin Wright (1996-2010)