Córka Martyna Wojciechowskiej to mała sportsmenka! Najpierw wspinaczka i łyżwy, a teraz...

Urocza Marysia i sporty zimowe.
Urocza Marysia i sporty zimowe Córka Martyna Wojciechowskiej to mała sportsmenka! Córka Martyny Wojciechowskiej uprawia różnego rodzaju sporty. Właśnie wzięła udział w pierwszych zawodach narciarskich. Zdobyła Puchar Reksia w Bielsku-Białej. Z taką mamą nie mogło być inaczej. Córka Martyny Wojciechowskiej od małego uprawia różnego rodzaju sporty. I nawet bierze już udział w zawodach. Marysia w kwietniu skończy 6 lat. I już świetnie wspina się, jeździ na łyżwach i oczywiście na nartach. Właśnie wzięła udział w pierwszych zawodach, o czym szczęśliwa mama poinformowała fanów na Facebooku: Hurrra! Moja Marysia dziś po raz pierwszy w życiu wystartowała w zawodach narciarskich... Jestem taka dumna! (Puchar Reksia w Bielsku-Białej) M&M&Reksio pozdrawiają! :) - podpisała zdjęcie. Martyna Wojciechowska z córką na narty jeździ już od dłuższego czasu, najchętniej do Szczyrku.

Z taką mamą nie mogło być inaczej. Córka Martyny Wojciechowskiej od małego uprawia różnego rodzaju sporty. I nawet bierze już udział w zawodach.

Marysia w kwietniu skończy 6 lat. I już świetnie wspina się, jeździ na łyżwach i oczywiście na nartach. Właśnie wzięła udział w pierwszych zawodach, o czym szczęśliwa mama poinformowała fanów na Facebooku.

Hurrra! Moja Marysia dziś po raz pierwszy w życiu wystartowała w zawodach narciarskich... Jestem taka dumna! (Puchar Reksia w Bielsku Białej) M&M&Reksio pozdrawiają! :) - podpisała zdjęcie.

Martyna Wojciechowska, dzieci gwiazd Screen z Facebook.com/MartynaWojciechowska

Martyna Wojciechowska z córką na narty jeździ już od dłuższego czasu, najchętniej do Szczyrku (Zobacz: Martyna Wojciechowska wybrała się z córeczką do Szczyrku. Ale ta mała jest słodka! ).

Abc

Więcej o:
Komentarze (2)
Córka Martyna Wojciechowskiej to mała sportsmenka! Najpierw wspinaczka i łyżwy, a teraz...
Zaloguj się
 • ewengarda

  Oceniono 74 razy 58

  prześliczna ta jej córeczka i świetnie, że od małego uprawia różne sporty.

 • cezar85

  Oceniono 16 razy 6

  a teraz ucieczka przed zboczeńcami plotka

  z aparatami w rękach

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX