Kim Kardashian pokazała się w nowej fryzurze: Wróciłam!

Już nie jest blondynką.
Kim Kardashian: Wróciłam! Już nie jest blondynką Kim Kardashian lubi eksperymentować z kolorem włosów, była już nawet blondynką. Teraz jednak wróciła do ciemnego odcienia, a efekt pokazała na Instagramie Kim Kardashian lubi eksperymentować z kolorem włosów, była już nawet blondynką. Teraz jednak wróciła do ciemnego odcienia, a efekt pokazała na Instagramie. Wróciłam! - napisała obok zdjęcia. Na żywo w nowej fryzurze można było zobaczyć Kardashian w sobotę w Los Angeles podczas nagrywania "Z kamerą wśród Kardashianów". Celebrytka pokazała tam nie tylko ciemny kolor włosów, ale i szczupłą figurę, do której wróciła po urodzeniu dziecka. Na nagraniu towarzyszyła jej siostra Khloe.

Kim Kardashian lubi eksperymentować z kolorem włosów, była już nawet blondynką. Teraz jednak wróciła do ciemnego odcienia, a efekt pokazała na Instagramie:

Wróciłam! - napisała obok zdjęcia.

Na żywo w nowej fryzurze można było zobaczyć Kardashian w sobotę w Los Angeles podczas nagrywania "Z kamerą wśród Kardashianów". Celebrytka pokazała tam nie tylko ciemny kolor włosów, ale i szczupłą figurę, do której wróciła po urodzeniu dziecka. Na nagraniu towarzyszyła jej siostra Khloe.

Kim Kardashian Instagram.com

Więcej o:
Komentarze (2)
Kim Kardashian pokazała się w nowej fryzurze: Wróciłam!
Zaloguj się
  • gonzo88

    Oceniono 29 razy 13

    zbrzydla.... dzieki zabiegom... too much

  • cesia.kor

    Oceniono 21 razy 7

    Jak ona moze mieć szczupła figurę z takim wielkim dupskiem? Albo, albo, nawet jeden opasły szczegół niweczy nadzieję na posiadanie 'szczupłej figury'.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX