Kim Kardashian pokazała się w nowej fryzurze: Wróciłam!

Już nie jest blondynką.
Kim Kardashian: Wróciłam! Już nie jest blondynką Kim Kardashian lubi eksperymentować z kolorem włosów, była już nawet blondynką. Teraz jednak wróciła do ciemnego odcienia, a efekt pokazała na Instagramie Kim Kardashian lubi eksperymentować z kolorem włosów, była już nawet blondynką. Teraz jednak wróciła do ciemnego odcienia, a efekt pokazała na Instagramie. Wróciłam! - napisała obok zdjęcia. Na żywo w nowej fryzurze można było zobaczyć Kardashian w sobotę w Los Angeles podczas nagrywania "Z kamerą wśród Kardashianów". Celebrytka pokazała tam nie tylko ciemny kolor włosów, ale i szczupłą figurę, do której wróciła po urodzeniu dziecka. Na nagraniu towarzyszyła jej siostra Khloe.

Kim Kardashian lubi eksperymentować z kolorem włosów, była już nawet blondynką. Teraz jednak wróciła do ciemnego odcienia, a efekt pokazała na Instagramie:

Wróciłam! - napisała obok zdjęcia.

Na żywo w nowej fryzurze można było zobaczyć Kardashian w sobotę w Los Angeles podczas nagrywania "Z kamerą wśród Kardashianów". Celebrytka pokazała tam nie tylko ciemny kolor włosów, ale i szczupłą figurę, do której wróciła po urodzeniu dziecka. Na nagraniu towarzyszyła jej siostra Khloe.

Kim Kardashian Instagram.com