Joanna Moro narzekała na brak dobrych ról w filmach, więc znowu zagra w serialu. Wystąpi w...

Aktorka przyjęła role w serialach.
Moro przyjęła role w serialach Joanna Moro narzekała na brak dobrych ról w filmach, więc znowu zagra w serialu Joanna Moro narzekała na brak dobrych ról w filmach, więc znowu zagra w serialu. Aktorka wróci do "Barw szczęścia" i pojawi się w serialu "Ojciec Mateusz". Joanna Moro jeszcze do niedawna chciała wyjechać z Polski, ponieważ jak mówiła, w kraju nie ma dla niej ciekawych propozycji i nie chce już grać w serialach. Jak widać, aktorka przełknęła dumę. Przyjęła propozycję powrotu do "Barw szczęścia" a teraz dowiedzieliśmy się, że zobaczymy ją również w serialu "Ojciec Mateusz" - zagra tam molestowaną, pobitą kobietę. W agencjach zdjęciowych są już dostępne fotosy z planu. Oprócz tego aktorka wystąpi w nowej, polsatowskiej edycji "Tańca z gwiazdami". Już nie wybrzydza? Joanna Moro popularność zyskała dzięki roli w serialu opowiadającym o życiu Anny German. Po tej produkcji poczuła się tak pewnie, że zaczęła narzekać na brak interesujących dla siebie ról. Podobno aktorka nie wykluczała wyjazdu za granicę. Miała przeprowadzić się na stałe do Rosji i tam robić wielką karierę. W Polsce została dla męża Mirosław Szpilewskiego i synów: półrocznego Jeremiego i 3-letniego Mikołaja. W Polsce nie ma dla mnie ról. Owszem miałam jakieś propozycje, ale nieciekawe i poniżej moich oczekiwań. Głównie seriale. Chciałam nawet przefarbować włosy na czarno, bo myślałam, że to coś zmieni. Wierzę, że w końcu uda mi się. Zrobię wszystko, żeby w końcu dostać ciekawą rolę - wyznała w magazynie "Show". Moro ponarzekała na rolę w serialach, ale i tak przyjęła propozycje, które jej zaoferowano. Zobaczymy ją na małym ekranie w "Barwach szczęścia", "Ojcu Mateuszu" i "Tańcu z gwiazdami".

Joanna Moro jeszcze do niedawna chciała wyjechać z Polski, ponieważ jak mówiła, w kraju nie ma dla niej ciekawych propozycji i nie chce już grać w serialach. Jak widać, aktorka przełknęła dumę. Przyjęła propozycję powrotu do "Barw szczęścia" a teraz dowiedzieliśmy się, że zobaczymy ją również w serialu "Ojciec Mateusz" - zagra tam molestowaną, pobitą kobietę. Na agencjach zdjęciowych są już dostępne zdjęcia z planu.

Joanna Moro, plan serialu Forum

Oprócz tego aktorka wystąpi w nowej, polsatowskiej edycji "Tańca z gwiazdami". Już nie wybrzydza?

Joanna Moro popularność zyskała dzięki roli w serialu opowiadającym o życiu Anny German. Po tej produkcji poczuła się tak pewnie, że zaczęła narzekać na brak interesujących dla siebie ról. Podobno aktorka nie wykluczała wyjazdu za granicę. Miała przeprowadzić się na stałe do Rosji i tam robić wielką karierę. W Polsce została dla męża Mirosław Szpilewskiego i synów: półrocznego Jeremiego i 3-letniego Mikołaja.

W Polsce nie ma dla mnie ról. Owszem miałam jakieś propozycje, ale nieciekawe i poniżej moich oczekiwań. Głównie seriale. Chciałam nawet przefarbować włosy na czarno, bo myślałam, że to coś zmieni. Wierzę, że w końcu uda mi się. Zrobię wszystko, żeby w końcu dostać ciekawą rolę - wyznała w magazynie "Show".

Moro ponarzekała na rolę w serialach, ale i tak przyjęła propozycje, które jej zaoferowano. Zobaczymy ją na małym ekranie w  "Barwach szczęścia", "Ojcu Mateuszu" i "Tańcu z gwiazdami". (Zobacz: Ujawniono kolejną uczestniczkę "Tańca z gwiazdami").

Cieszycie się?

Joanna Moro Kapif

majk

Więcej o:
Komentarze (8)
Joanna Moro narzekała na brak dobrych ról w filmach, więc znowu zagra w serialu. Wystąpi w...
Zaloguj się
 • lenore

  Oceniono 18 razy 8

  Zycze jej powodzenia.

 • muminos1975

  Oceniono 6 razy 6

  czyli rola w ambitnej produkcji - Ojcu Mateuszu jej pasuje ? to pewnie jeden, dwa odcinki bedą

 • dodosdontquack

  Oceniono 12 razy 6

  w usa seriale sa czesto na wyzszym poziomie niz filmy, wiec zadna to ujma.

 • ctasek

  Oceniono 8 razy 4

  Nie istnieje coś takiego jak "brak dobrych ról ". Dobra rola, to dobry aktor. Nawet epizod może być tak zagrany, że na długo zapada w pamięć, lub jest niezauważalny i ginie zaraz.

 • martuchaaaaaa

  Oceniono 8 razy 0

  w sumie to prawda. w PL kręci się niewiele filmów a seriale rzadko są na dobrym poziomie.

 • browaryr

  Oceniono 3 razy -1

  po roli german-red tube??

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX