Troje dzieci w 15 miesięcy. Kobiety były w ciąży z Hugh Grantem w tym samym czasie!

Wszystkie dzieci mieszkają z matkami.
Spłodził trójkę dzieci w 15 miesięcy! Kobiety były w ciąży z Hugh Grantem w tym samym czasie! Hught Grant jest ojcem 3 dzieci, które spłodził w ciągu 15 miesięcy - ujawnia Dailymail.co.uk. Wszystkie mieszkają z matkami w kupionych przez aktora domach Hugh Grant bardzo długo nie miał dzieci. Kiedy kończył 50 lat w 2010 roku nie miał jeszcze potomka. Zwlekał z założeniem rodziny, ponieważ uważał, że nie jest na to gotowy. Znany był również ze swoich licznych romansów. Teraz mierzy się z ojcostwem, ponieważ ma aż trójkę dzieci, a ich ojcem został na przestrzeni 15 miesięcy. Jak podaje portal Dailymail.co.uk., aktor ma syna urodzonego we wrześniu 2012 roku z pochodząca ze Szwecji producentką telewizyjną Anną Eberstein. Trzy miesiące po narodzinach malucha inna z partnerek aktora, Tinglan Hong, urodziła mu dziecko - również syna o imieniu Felix. Jest ona matką również pierwszego dziecka Granta, córki Tabithy, której aktor dał swoje nazwisko dopiero rok po jej narodzinach w 2011 roku. Jak informuje tabloid, 33-letnia Hong wiedziała o romansie aktora z Eberstein i zapewne zdawała sobie sprawę również z tego, że obie panie były przez około pięć miesięcy w 2012 roku w ciąży z Grantem w tym samym czasie. Aktor w kwietniu 2012 wyjawił w "US chat show", że cieszy się z bycia ojcem. - Wszyscy mieli rację, mówiąc "Hugh, dlaczego nie masz dzieci? To zmieni twoje życie". Teraz mam dziecko i to naprawdę zmienia całe życie. Polecam! Panie mieszkają ze dziećmi, z dala od aktora, w kupionych przez niego domach.

53-letni Hugh Grant bał się zaangażować i jeszcze do niedawna nie miał dzieci. Jak się okazało, aktor jest ojcem trójki maluchów, a jego partnerki były w ciąży z jego synami w tym samym czasie. Hugh Grant bardzo długo nie miał dzieci. Kiedy kończył 50 lat w 2010 roku nie miał jeszcze potomka. Zwlekał z założeniem rodziny, ponieważ uważał, że nie jest na to gotowy. Znany był również ze swoich licznych romansów. Teraz mierzy się z ojcostwem, ponieważ ma aż trójkę dzieci, a ich ojcem został na przestrzeni 15 miesięcy.

Jak podaje portal Dailymail.co.uk., aktor ma syna urodzonego we wrześniu 2012 roku z pochodząca ze Szwecji, producentką telewizyjną Anną Eberstein. Trzy miesiące po narodzinach malucha inna z partnerek aktora, Tinglan Hong urodziła mu dziecko - również syna o imieniu Felix. Jest ona matką również pierwszego dziecka Granta, córki Tabithy, której aktor dał swoje nazwisko dopiero rok po jej narodzinach w 2011 roku. Jak informuje tabloid 33-letnia Hong wiedziała o romansie aktora z Eberstein. Zapewne obie zdawały sobie również sprawę z tego, że nosiły w brzuchu dzieci Granta w tym samym czasie -  około pięć miesięcy w 2012 roku.

Tinglan Hong Bulls

Aktor w kwietniu 2012 wyjawił w "US chat show", że cieszy się z bycia ojcem.

Wszyscy mieli rację, mówiąc "Hugh, dlaczego nie masz dzieci? To zmieni twoje życie". Teraz mam dziecko i to naprawdę zmienia całe życie. Polecam!

Panie mieszkają z dziećmi, z dala od aktora w kupionych przez niego domach.

Hugh Grant Bulls

majk