Matka Majdana zachwycona Rozenek. Czy będzie ślub? "Nie chcę zapeszać"

Co zdradziła?
Matka Majdana zachwycona Rozenek Czy będzie ślub? "Nie chcę zapeszać" Mama Radka Majdana, pani Halina, poznała już nową miłość syna. Jest nią zachwycona! Radka poznali też rodzice Rozenek oraz jej dwaj synowie. Radek Majdan i Małgorzata Rozenek razem? Jeszcze do niedawna nikt nie chciał w to uwierzyć. Zdjęcia mówią jednak same za siebie. Dziennikarze "Super Expressu" skontaktowali się z matką piłkarza i wypytali o nową ukochaną syna. - Nie chcę nic mówić. Nie chcę zapeszać - wyznaje w rozmowie z Se.pl pani Halina. - Jak przyjdzie odpowiedni moment, to może powiem coś więcej. Nie wiem, czy to będzie ślub, czy nie ślub. Proszę mnie zrozumieć. Radek jest w Warszawie, ja w Szczecinie. Rodzice Majdana poznali już Rozenek. Spotkanie odbyło się ponoć w zeszły weekend i, jak donosi tabloid, obecny na nim był również brat Majdana, Czarek. - Zakochali się w niej bez reszty. Wierzą, że to perfekcyjna pani domu będzie tą jedyną. Radka poznali też rodzice Rozenek oraz jej dwaj synowie, Staś i Tadeusz - donosi tabloid. Ciężko w to uwierzyć, ale tych dwoje chyba naprawdę pała do siebie gorącym uczuciem. Plotek.pl życzymy im dużo miłości i szczęścia.

Mama Radka Majdana, pani Halina, poznała już nową miłość syna. Jest nią zachwycona!

Radek Majdan i Małgorzata Rozenek razem? Jeszcze do niedawna nikt nie chciał w to uwierzyć. Zdjęcia mówią jednak same za siebie (Zobacz: Rozenek i Majdan całują się w centrum handlowym! Jest dowód). Dziennikarze "Super Expressu" skontaktowali się z matką piłkarza i wypytali o nową ukochaną syna.

Nie chcę nic mówić. Nie chcę zapeszać - wyznaje w rozmowie z Se.pl pani Halina. - Jak przyjdzie odpowiedni moment, to może powiem coś więcej. Nie wiem, czy to będzie ślub, czy nie ślub. Proszę mnie zrozumieć. Radek jest w Warszawie, ja w Szczecinie.

Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek WBF

Rodzice Majdana poznali już Rozenek. Spotkanie odbyło się ponoć w zeszły weekend i, jak donosi tabloid, obecny na nim był również brat Majdana, Czarek.

Zakochali się w niej bez reszty. Wierzą, że to perfekcyjna pani domu będzie tą jedyną. Radka poznali też rodzice Rozenek oraz jej dwaj synowie, Staś i Tadeusz - donosi tabloid.

Ciężko w to uwierzyć, ale tych dwoje chyba naprawdę pała do siebie gorącym uczuciem. Plotek.pl życzymy im dużo miłości i szczęścia.

aga