Nie mogli się wiecznie ukrywać pod kaskami. Zobacz, jak duet Daft Punk wygląda NAPRAWDĘ

Są bardzo tajemniczy.
Kto gra w Daft Punk? Członkowie zespołu są bardzo tajemniczy. Kto tworzy Daft Punk, jeden z najbardziej tajemniczych duetów muzycznych? To dwaj Francuzi: Guy-Manuel de Homem-Christo i Thomas Bangalter. Daft Punk to jeden z najbardziej tajemniczych duetów muzycznych w show-biznesie. Tworzy go dwóch francuskich muzyków: Guy-Manuel de Homem-Christo i Thomas Bangalter. Panowie podczas publicznych wystąpień ukrywają twarze pod kaskami robotów. Znana jest ich niechęć do udzielania wywiadów, niewiele też wiadomo o ich życiu prywatnym. To zawsze rozpalało ciekawość fanów, która tylko została podsycona po ogromnym sukcesie zespołu na tegorocznym rozdaniu nagród Grammy. W połowie października założyciel zespołu Thomas Bangalter został sfotografowany bez kasku. Bangalter z żoną, francuską aktorką Elodią Bouchez, wypoczywał na plaży w Miami. Przebywali tam z okazji ślubu ich przyjaciela, Pharrella Williamsa, muzyka, który między innymi wziął udział w nagraniu nagrodzonego Grammy utworu "Get Lucky". Bangalter urodził się 3 stycznia 1975 roku w Paryżu, jego żona jest o 2 lata starsza. Małżeństwo ma dwójkę dzieci. Mieszkają w Beverly Hills w Kalifornii, co jest ściśle związane z karierą filmową Elodii Bouchez oraz interesami Bangaltera w branży filmowej. Drugim członkiem Daft Punk jest Guy-Manuel de Homem-Christo, postać jeszcze bardziej tajemnicza niż Bangalter. Muzyk urodził się w 1974 roku w Neuilly-sur-Seine na przedmieściach Paryża i jest z pochodzenia Portugalczykiem. Swoją pierwszą gitarę i keyboard dostał w wieku 7 lat, a w wieku 14 lat zaczął grać na gitarze elektrycznej. To jego podstawowy instrument, używa go również do komponowania. Żonaty z Maar Beauregard, ma z nią dwoje dzieci. Grający przyjemny elektroniczny pop Daft Punk okazał się triumfatorem tegorocznych Grammy. W ręce kosmicznego duetu trafiły aż cztery statuetki tej prestiżowej nagrody. Album "Random Acces Memories" okazał się najlepszą płytą roku, piosenka "Get Lucky" została nagraniem roku, a oprócz tego wywalczyli Grammy również w kategoriach najlepszy występ i najlepszy album taneczny/elektroniczny.

Daft Punk to jeden z najbardziej tajemniczych duetów muzycznych w show-biznesie. Tworzy go dwóch francuskich muzyków: Guy-Manuel de Homem-Christo i Thomas Bangalter. Panowie podczas publicznych wystąpień ukrywają twarze pod kaskami robotów. Znana jest ich niechęć do udzielania wywiadów, niewiele też wiadomo o ich życiu prywatnym. To zawsze rozpalało ciekawość fanów, która tylko została podsycona po ogromnym sukcesie zespołu na tegorocznym rozdaniu nagród Grammy. Internautom udało się dotrzeć do starszych i całkiem współczesnych zdjęć duetu.

Oto założyciel zespołu, Thomas Bangalter, sfotografowany bez kasku. W połowie października Bangalter z żoną, francuską aktorką Elodią Bouchez wypoczywali na plaży w Miami. Przebywali tam z okazji ślubu ich przyjaciela, Pharrella Williamsa, muzyka, który między innymi wziął udział w nagraniu nagrodzonego Grammy utworu "Get Lucky". Bangalter urodził się 3 stycznia 1975 roku w Paryżu, jego żona jest o 2 lata starsza. Małżeństwo ma dwójkę dzieci. Mieszkają w Beverly Hills w Kalifornii, co jest ściśle związane z karierą filmową Elodii Bouchez oraz interesami Bangaltera w branży filmowej. Jeżeli chcesz wiedzieć, jak Thomas Bangalter wygląda naprawdę, najedź kursorem na zdjęcie.

Zobacz, jak wygląda.

Drugim członkiem Daft Punk jest Guy-Manuel de Homem-Christo, postać jeszcze bardziej tajemnicza niż Bangalter. Muzyk urodził się w 1974 roku w Neuilly-sur-Seine na przedmieściach Paryża i jest z pochodzenia Portugalczykiem. Swoją pierwszą gitarę i keyboard dostał w wieku 7 lat, a w wieku 14 lat zaczął grać na gitarze elektrycznej. To jego podstawowy instrument, używa go również do komponowania. Żonaty z Maar Beauregard, ma z nią dwoje dzieci.

Zobacz, jak wygląda.

Grający przyjemny elektroniczny pop Daft Punk okazał się triumfatorem tegorocznych Grammy. W ręce kosmicznego duetu trafiły aż cztery statuetki tej prestiżowej nagrody. Album "Random Acces Memories" okazał się najlepszą płytą roku, piosenka "Get Lucky" została nagraniem roku, a oprócz tego wywalczyli Grammy również w kategoriach najlepszy występ i najlepszy album taneczny/elektroniczny. Na gali wręczenia nagród zespół dał fantastyczny show, który zachwycił nie tylko obecnych na imprezie, ale również internautów. Nagranie z ich występu ze Steviem Wonderem natychmiast stało się hitem internetu, wielokrotnie udostępnianym na Facebooku. Zobaczcie sami!

alex