Edyta Górniak u szczytu formy. Na oficjalnej imprezie odsłoniła super brzuch

Ciekawe, ile czasu spędza na siłowni by osiągać takie efekty...
Edyta Górniak u szczytu formy Na oficjalnej imprezie odsłoniła super brzuch W poniedziałek w Warszawie odbyła się gala losowania grup MŚ w piłce siatkowej mężczyzn. Gwiazdą imprezy była Edyta Górniak i jej... wysportowany brzuch. W poniedziałek w eleganckich wnętrzach warszawskiej Sali Kongresowej odbyła się gala losowania grup Mistrzostw Świata w piłce siatkowej mężczyzn. Impreza urozmaicona była występami gwiazd. Na scenie pojawiła się m.in. Edyta Górniak, która pochwaliła się płaskim, umięśnionym brzuchem. Górniak wybrała na ten wieczór dwuczęściową, futurystyczną kreację. Złoty krótki top bez rękawów oraz ołówkowa spódnica midi w tym samym kolorze ozdobione były setkami błyszczących, odbijających światło elementów. Wyglądały na zrobione z metalu. Do tego lakierowane złote szpilki, seksowny czarny manicure i proste obrączki na palcach. Górniak wyglądała rewelacyjnie, ale to nie jej stylizacja zachwyciła nas najbardziej.

W poniedziałek w eleganckich wnętrzach warszawskiej Sali Kongresowej odbyła się gala losowania grup Mistrzostw Świata w piłce siatkowej mężczyzn. Impreza urozmaicona była występami gwiazd. Na scenie pojawiła się m.in. Edyta Górniak, która pochwaliła się płaskim, umięśnionym brzuchem.

Górniak wybrała na ten wieczór dwuczęściową, futurystyczną kreację. Złoty krótki top bez rękawów oraz ołówkowa spódnica midi w tym samym kolorze ozdobione były setkami błyszczących, odbijających światło elementów. Wyglądały na zrobione z metalu. Do tego lakierowane złote szpilki, seksowny czarny manicure i proste obrączki na palcach. Górniak wyglądała rewelacyjnie, ale to nie jej stylizacja zachwyciła nas najbardziej.

Edyta GórniakWBF

aga

Jak ci się podoba kreacja Górniak?