Anna Mucha zdradziła, jak chce nazwać synka. "Na mojej liście jest..."

Anna Mucha wzięła pod uwagę nasze sugestie.
Mucha zdradziła, jak chce nazwać synka Anna Mucha wzięła pod uwagę nasze sugestie Anna Mucha 19 stycznia opublikowała na blogu zdjęcia syna. Dziecko nie dostało jeszcze imienia, bo rodzina aktorki nie może dojść w tej sprawie do porozumienia. Anna Mucha 19 stycznia opublikowała na blogu zdjęcia swojego pierworodnego. Podpisała je tylko "syn". Zaczęliśmy więc zastanawiać się nad tym, jakie imię aktorka nada synkowi. Pokusiliśmy się nawet o małą sondę, w której zaproponowaliśmy imiona. Okazuje się, że Mucha wciąż nie wybrała imienia, bo nie może dojść do consensusu ze swoją rodziną. "dziękuje też za sugestie imion :)) Niestety - nadal nie ma zgody w rodzinie, więc szukamy dalej :) natomiast prawdą jest, że Staś jest na mojej liście :)" - napisała na blogu. Imię "Stanisław" było także na naszej liście. To właśnie "Staś" zdobył w niej najwięcej głosów internautów. Plotek przekazał wyniki sondy menadżerce Anny Muchy, Małgorzacie Matuszewskiej. - Widziałam (śmiech). Przekażę jej tę sugestię - powiedziała. Anna Mucha podziękowała także załodze szpitala Medicover, w którym przyszedł na świat jej syn. Namawiała też do oddawania krwi pępowinowej. Przyznała ze skruchą, że przy pierwszym porodzie wykazała się ignorancją. "i jeszcze jedno... jednak tak! zdecydowałam się na oddanie i przechowywanie krwi pępowinowej w Polskim Banku Komórek Macierzystych, największej tego typu instytucji w Polsce i jednej z najlepiej ocenianych w Europie! Nie zrobiłam tego za pierwszym razem, nie wydawało mi się ważne, wykazałam się niewiedza i ignorancja. tym razem jest inaczej, a to przede wszystkim za sprawa informacji że krew pępowinowa może uratować rodzeństwo! (czasem nawet rodziców) a ja już mam kogo ew. ratować czy chronić! i dla swoich Dzieci zrobię wszystko!" - napisała na blogu. Wygląda na to, że temat macierzyństwa na razie zdominował blog Muchy.

Anna Mucha 19 stycznia opublikowała na blogu zdjęcia swojego pierworodnego. Podpisała je tylko "syn" (Anna Mucha URODZIŁA!). Zaczęliśmy więc zastanawiać się nad tym, jakie imię aktorka nada synkowi. Pokusiliśmy się nawet o małą sondę, w której zaproponowaliśmy imiona. Okazuje się, że Mucha wciąż nie wybrała imienia, bo nie może dojść do consensusu ze swoją rodziną.

dziękuje też za sugestie imion :)) Niestety - nadal nie ma zgody w rodzinie, więc szukamy dalej :) natomiast prawdą jest, że Staś jest na mojej liście :) - napisała na blogu.

Imię "Stanisław" było także na naszej liście. To właśnie "Staś" zdobył w niej najwięcej Waszych głosów (Staś, Henryk, a może Jakub? Wybieramy imię dla nowo narodzonego synka Anny Muchy). Czujemy się więc wywołani do odpowiedzi :) Wyniki sondy przekazaliśmy zresztą menadżerce Anny Muchy, Małgorzacie Matuszewskiej.

Widziałam (śmiech). Przekażę jej tę sugestię - powiedziałam w rozmowie z Plotek.pl menedżerka.

Dziękujemy za przekazanie sugestii :)

Anna Mucha WBF

Anna Mucha podziękowała także załodze szpitala Medicover, w którym przyszedł na świat jej syn. Namawiała też do oddawania krwi pępowinowej. Przyznała ze skruchą, że przy pierwszym porodzie wykazała się ignorancją.

i jeszcze jedno... jednak tak! zdecydowałam sie na oddanie i przechowywanie krwi pępowinowej w Polskim Banku Komórek Macierzystych, największej tego typu instytucji w Polsce i jednej z najlepiej ocenianych w Europie! Nie zrobiłam tego za pierwszym razem, nie wydawało mi sie ważne, wykazałam sie niewiedza i ignorancja. tym razem jest inaczej,  a to przede wszystkim za sprawa informacji ze krew pepowinowa moze uratować rodzeństwo! (czasem nawet rodziców) a ja juz mam kogo ew. ratować czy chronić! i dla swoich Dzieci zrobię wszystko! - napisała na blogu.

Wygląda na to, że temat macierzyństwa na razie zdominował blog Muchy.

a teraz "Niedzieciaci" wybaczcie - następny wpis będzie o porodach :) - napisała.

Zobaczcie wyniki naszej sondy.

 

Sonda, Anna Mucha Screen z Plotek.pl

 


Vic