Justin Bieber ledwo wyszedł z aresztu, a już imprezuje na plaży [ZDJĘCIA]

Paradował bez koszulki.
Z aresztu na plażę w Panamie Justin Bieber ledwo wyszedł z aresztu, a już imprezuje na plaży Justin Bieber nie przejął się swoim aresztowaniem. Na komendzie pozował z uśmiechem na ustach, a 2 dni po wyjściu na wolność dał się sfotografować na plaży Justin Bieber niespecjalnie przejął się swoim aresztowaniem. Na komendzie pozował z uśmiechem na ustach, a 2 dni po wyjściu na wolność dał się sfotografować w czasie relaksu na plaży. Gwiazdor odwiedził kurort Nitro City i Punta Chame w Panamie. Wyglądał na kogoś, kto nie ma większych zmartwień, a już na pewno nie jak ktoś, kto kilka dni wcześniej został w Miami na Florydzie zatrzymany za jazdę pod wpływem alkoholu i narkortyków. 19-letni piosenkarz szalał na desce i paradował bez koszulki uśmiechając się do otaczających go fanek. Nie miał tez nic przeciwko temu, żeby go fotografowały. Jedna z nich opublikowała zdjęcia na Instagramie. - Jestem bardzo blisko Justina Biebera - napisała pod jednym z nich. Na plaży w Punta Chame Bieberowi towarzyszyła seksowna piękność w skąpym bikini i nie była to Selena Gomez! To Chantel Jeffries, którą poznaliśmy jako dziewczynę, z którą Bieber szalał w lamborghini ulicami Miami na chwilę przed aresztowaniem.

Justin Bieber niespecjalnie przejął się swoim aresztowaniem. Na komendzie pozował z uśmiechem na ustach, a 2 dni po wyjściu na wolność dał się sfotografować w czasie relaksu na plaży. Gwiazdor odwiedził kurort Nitro City i Punta Chame w Panamie  (zobacz: Uśmiechnięty Justin Bieber pozuje na komendzie. "Jestem młody i mam prawo popełniać błędy"). Wyglądał na kogoś, kto nie ma większych zmartwień, a już na pewno nie jak ktoś, kto kilka dni wcześniej został w Miami na Florydzie zatrzymany za jazdę pod wpływem alkoholu i narkortyków. 19-letni piosenkarz szalał na desce i paradował bez koszulki uśmiechając się do otaczających go fanek. Nie miał tez nic przeciwko temu, żeby go fotografowały. Jedna z nich opublikowała zdjęcia na Instagramie.

Jestem bardzo blisko Justina Biebera - napisała pod jednym z nich.

Na plaży w Punta Chame Bieberowi towarzyszyła seksowna piękność w skąpym bikini i nie była to Selena Gomez! To Chantel Jeffries, którą poznaliśmy jako dziewczynę, z którą Bieber szalał w lamborghini ulicami Miami na chwilę przed aresztowaniem.

Chantel Jeffries, Justin Bieber AP/Eddy Vasquez

alex