Rozenek i Majdan całują się w centrum handlowym! Jest dowód

Koniec konspiracji.
Rozenek i Majdan całują się publicznie Koniec konspiracji Małgorzata Rozenek i Radek Majdan trafili na okładkę "Flesza", a artykuł został zobrazowany zdjęciem całującej się pary. To chyba koniec konspiracyjnego związku Małgorzata Rozenek i Radek Majdan dotąd nie potwierdzili trwających od 3 miesięcy spekulacji o swoim romansie, ale chyba już nie muszą. Para trafiła na okładkę "Flesza", a artykuł został zobrazowany bardzo wymownymi zdjęciami pary, na których spacerują po supermarkecie, trzymają się za ręce i całują. Majdan nawet czule obejmuje PPD. Zdjęcia pary zrobione w połowie stycznia w centrum handlowym Arkadia w Warszawie mówią same za siebie. Pocałunki, uściski, czułe gesty i ten błysk w oczach - tak nie zachowują się "tylko znajomi" - pisze "Flesz", który opublikował zdjęcia przyłapanych na czułościach Rozenek i Majdana. Tak odważnych zdjęć pary jeszcze nie było. Teraz wątpliwości nie mają chyba nawet najwięksi niedowiarkowie: Małgorzatę Rozenek i Radka Majdana łączy coś więcej, niż tylko chęć wspólnego wypadku do kina. To właśnie od momentu przyłapania ich w listopadzie na wyprawie do kina zaczęły krążyć pogłoski o romansie Perfekcyjnej Pani Domu z byłym piłkarzem (zobacz: Małgorzata Rozenek i Radek Majdan mają romans? Mamy komentarz ich menedżerów). Ich znajomość ciągle się zacieśnia: Radka poznali synowie Małgosi - Stanisław (8) i Tadeusz (4). Został on przedstawiony również rodzicom Perfekcyjnej Pani Domu, był też widziany na noworocznym spacerze na warszawskiej Starówce z rodziną Rozenek. Wiadomo też, że Radek jest częstym gościem w domu Małgorzaty - donosi magazyn. Skoro nie ma już żadnych wątpliwości i para nie musi ukrywać romansu to niewykluczone, że na wiosnę Rade Majdan wybierze się z Małgorzatą Rozenek i jej dziećmi na urlop - spekuluje "Flesz". Jak się dowiedzieliśmy, pod koniec marca Rozenek planuje urlop - obiecała już synom, że zabierze ich na narty w Alpy. Ciekawe, czy Radek pojedzie z nimi...

Małgorzata Rozenek i Radek Majdan dotąd nie potwierdzili trwających od 3 miesięcy spekulacji o swoim romansie, ale chyba już nie muszą. Para trafiła na okładkę "Flesza", a artykuł został zobrazowany bardzo wymownymi zdjęciami pary, na których spacerują po supermarkecie, trzymają się za ręce i całują. Majdan nawet czule obejmuje PPD.

Zdjęcia pary zrobione w połowie stycznia w centrum handlowym Arkadia w Warszawie mówią same za siebie. Pocałunki, uściski, czułe gesty i ten błysk w oczach - tak nie zachowują się "tylko znajomi" - pisze "Flesz", który opublikował zdjęcia przyłapanych na czułościach Rozenek i Majdana.

Tak odważnych zdjęć pary jeszcze nie było. Teraz wątpliwości nie mają chyba nawet najwięksi niedowiarkowie: Małgorzatę Rozenek i Radka Majdana łączy coś więcej, niż tylko chęć wspólnego wypadku do kina. To właśnie od momentu przyłapania ich w listopadzie na wyprawie do kina zaczęły krążyć pogłoski o romansie Perfekcyjnej Pani Domu z byłym piłkarzem (zobacz: Małgorzata Rozenek i Radek Majdan mają romans? Mamy komentarz ich menedżerów).

Ich znajomość ciągle się zacieśnia: Radka poznali synowie Małgosi - Stanisław (8) i Tadeusz (4). Został on przedstawiony również rodzicom Perfekcyjnej Pani Domu, był też widziany na noworocznym spacerze na warszawskiej Starówce z rodziną Rozenek. Wiadomo też, że Radek jest częstym gościem w domu Małgorzaty - donosi magazyn.

Skoro nie ma już żadnych wątpliwości i para nie musi ukrywać romansu to niewykluczone, że na wiosnę Rade Majdan wybierze się z Małgorzatą Rozenek i jej dziećmi na urlop - spekuluje "Flesz".

Jak się dowiedzieliśmy, pod koniec marca Rozenek planuje urlop - obiecała już synom, że zabierze ich na narty w Alpy. Ciekawe, czy Radek pojedzie z nimi...

Radosław Majdan, Magorzata Rozenek Flesz

Radosław Majdan, Magorzata Rozenek Flesz

alex