Biuro Miss Polonii też zrezygnowało ze współpracy z Małgorzatą Herde. "W związku z zaistniałą sytuacją..."

Biuro Miss Poloniii zrezygnowało ze współpracy z Herde.

Do naszej redakcji napłynęło w piątek oświadczenie Biura Miss Polonii. Małgorzata Herde była dotychczas  jego dyrektor generalną. Biuro zdecydowało o zakończeniu z nią współpracy:

Szanowni Państwo,
Informujemy, że w związku z zaistniałą sytuacją musieliśmy zakończyć współpracę z panią Małgorzatą Herde - dyrektor generalną Biura Miss Polonia. Jednocześnie pragniemy jej podziękować za dotychczasową pracę, która przebiegała bez zastrzeżeń.
Biuro Miss Polonia - czytamy w oświadczeniu przesłanym do redakcji Plotek.pl.

Biuro nie podało przyczyny takiej decyzji.

Paulina Krupińska, Małgorzata HerdeWBF

Od początku tego roku współpracę z Małgorzatą Herde zakończyły (oficjalnie) trzy gwiazdy: Edyta Herbuś, Karolina Malinowska i Aleksandra Kwaśniewska. Herde była dotychczas ich menedżerką. Karolina Korwin Piotrowska sugerowała, że Herde okradała swoje klientki. Poważne oskarżenia wysunął wobec mniej "Fakt", który insynuował, że ukradła Aleksandrze Kwaśniewskiej 250 tysięcy zł. Do tych rewelacji odniosła się w rozmowie z nami Małgorzata Herde ("Fakt" zarzuca Herde kradzież 250 tysięcy zł. Co ona na to? Zapytaliśmy),  a także sama Kwaśniewska (Ola Kwaśniewska: Jestem zmuszona do zabrania głosu w sprawie, której nie chciałam komentować). Trudno jednak nie zauważyć zadziwiającej prawidłowości, że w krótkim czasie coraz więcej osób rezygnuje ze współpracy z Herde.

Małgorzata HerdeKapif

Vic