Ola Kwaśniewska: Jestem zmuszona do zabrania głosu w sprawie, której nie chciałam komentować

Celebrytka zaprzeczyła doniesieniom o swojej miesięcznej pensji.

Aleksandra Kwaśniewska ustosunkowała się do doniesień "Faktu", który opublikował informacje o jej rzekomych miesięcznych zarobkach (zobacz: Była menedżerka rzekomo ukradła jej 250 tysięcy. "Fakt" ujawnia zarobki Oli Kwaśniewskiej).

Zapoznawszy się z nowymi rewelacjami na swój temat, czuję się po raz kolejny zmuszona do zabrania głosu w sprawie, której nie chciałam komentować. Potwierdzam, że z początkiem roku zakończyłam współpracę z Małgorzatą Herde. Nie chcę i nie będę wypowiadać się na temat powodów naszego rozstania. Przedstawiane w prasie brukowej szczegółowe informacje na temat poniesionych przeze mnie strat, nie pochodzą ode mnie i są radosną twórczością dziennikarzy. Ze szczególnym zdumieniem przeczytałam o moich domniemanych zarobkach. Z całą stanowczością podkreślam: dziennik "Fakt" nie ma dostępu do tych informacji, a kwoty, które przedstawia pochodzą ze świata marzeń, urojeń i iluzji. Doceniam wysiłek redakcji, która na udowodnienie tezy, że jestem "stałą bywalczynią wszelakich rautów", dogrzebała się do czerwca, siedem miesięcy temu, kiedy rzeczywiście pojawiłam się "na salonach" więcej niż raz. Przypomnę jednak, że wbrew upartemu wmawianiu tego czytelnikom, nie pobieram wynagrodzenia za goszczenie na pokazach mody. Być może trudno to sobie wyobrazić, ale projektanci są moimi kolegami i koleżankami, a moja obecność na ich pokazach, zwykłym koleżeńskim wsparciem. Będę wdzięczna za zachowanie rozwagi w interpretowaniu i cytowaniu kolejnych doniesień prasy brukowej, która słynie z szukania sensacji i dziennikarskiej nierzetelności - napisała w oświadczeniu przesłanym dla Plotek.pl.

Aleksandra Kwaśniewska, Małgorzata Herde Kapif

psz

Więcej o:
Komentarze (21)
Ola Kwaśniewska: Jestem zmuszona do zabrania głosu w sprawie, której nie chciałam komentować
Zaloguj się
 • muminos1975

  Oceniono 224 razy 120

  tak sobie myślę, po co jej menadżerka ?:) w co ma sie ubrac ? gdzie isc nabic kase ?
  kurde, co to sie porobiło, do roboty pani olu

 • cezar85

  Oceniono 123 razy 67

  "Przedstawiane w prasie brukowej...."

  gdyby nie prasa brukowa, to byśmy o tobie nie usłyszeli

 • pannamigootka

  Oceniono 98 razy 56

  A kto tam dojdzie prawdy w tym zakłamanym światku za co biorą kasę i dlaczego . Szkoda ,że nie potwierdziła bądź zaprzeczyła czy była okradana , bo pani Piotrowska gównem ochlapała i teraz pani Herde delikatnie mówiąc "śmierdzi "A jak już "śmierdzieć" to zasłużenie

 • tetradrachma

  Oceniono 116 razy 50

  Te polskie - pożal się boże - elity (polityczne i społeczne) to za próg mojej chaty bym nie wpuścił a nawet służbie kazał kijami obić i psami ze wsi, wyszczuć !

 • koja

  Oceniono 86 razy 26

  P, Aleksandra powinna być wdzięczna swojej menadżerce. Dzięki niej może zarabiać na swoim nazwisku. P Herbus też.

 • qula

  Oceniono 156 razy 24

  NIE LUBIE TEJ KLAMCZUCHY OD CHWILI GDY TAK ZACIEKLE BRONILA TATUSIA,ZE NIBY JEST CHORY A NIE PIJANY.
  OLUNIA NIE WCISKAJ LUDZIOM KITU BO I TAK CI NIKT NIE WIERZY.

 • morgana50

  Oceniono 98 razy 24

  o zarobkach 'z bywania' opowiadały inne 'gwiazdy' i one też podawały cenniki m.in.Kazadi , więc jest jakaś podstawa obliczeń, jak często bywa Ola ? można przepatrzeć zdjęcia z 'eventów', a jak się do 3 nie potrafi liczyć, to nie ma co się chwalić magisterką i wracać do podstawówki !!!

 • sensacja

  Oceniono 118 razy 22

  Za chodzenie na pokazy nie pobiera wynagrodzenia. O rautach, bankietach, otwarciu sklepów z butami, torebkami, apaszkami i innych "ściankach" nie wspomniała. Ciekawe czy pieniądze na schronisko dla zwierząt wpłynęły? czy też skończyło się na obietnicach? Może Herde ukradła jej kasę, którą Kwaśniewska chwaliła się, że będzie dla bezpańskich zwierzaków?

 • pan.malowany

  Oceniono 59 razy 21

  Piekna Ola powiedziala co nie chciala powiedziec ale musiala

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX