Orgazm nad owsianką i TA mina. To będzie najlepsze wideo, jakie dziś zobaczycie!

Internauci zachwyceni!
Streep sprawia, że wszystko brzmi lepiej Takiego przepisu na owsiankę jeszcze nie słyszeliśmy Ellen DeGeneres sprawdziła w swoim talk show możliwości aktorskie Meryl Streep. Aktorka przeczytała... przepis na owsiankę i zachwyciła widzów. Gdyby ktokolwiek miał wątpliwości co do tego, że Meryl Streep to aktorka znakomita, musi obejrzeć ten film. Ellen DeGeneres sprawdziła w swoim talk show jej możliwości aktorskie i zdolność do improwizacji. Poprosiła Streep, by przeczytała kilka przypadkowych tekstów wcielając się w różne postacie. Streep musiała jak najseksowniej przeczytać przepis na owsiankę czy fragment Wikipedii udając rozdrażnioną nastolatkę. Jak wyszło? Genialnie! Tak zabawnego filmu nie widzieliśmy już dawno. Podobnie twierdzą zresztą internauci, którzy nie szczędzą genialnej Meryl słów uznania.

Gdyby ktokolwiek miał wątpliwości co do tego, że Meryl Streep to aktorka znakomita, musi obejrzeć ten film. Ellen DeGeneres sprawdziła w swoim talk show jej możliwości aktorskie i zdolność do improwizacji.

Amerykańska dziennikarka poprosiła Streep, by ta przeczytała kilka przypadkowych tekstów wcielając się w różne postacie. Hollywoodzka gwiazda musiała jak najseksowniej przeczytać przepis na owsiankę czy fragment Wikipedii udając rozdrażnioną nastolatkę.

Jak wyszło? Genialnie! Tak zabawnego filmu nie widzieliśmy już dawno. Podobnie twierdzą zresztą internauci, którzy nie szczędzą genialnej Meryl słów uznania. Zobaczcie sami jej popis.

Meryl Steep poses with her award for best actress for AP/Joel Ryan

aga