Orgazm nad owsianką i TA mina. To będzie najlepsze wideo, jakie dziś zobaczycie!

Internauci zachwyceni!
Streep sprawia, że wszystko brzmi lepiej Takiego przepisu na owsiankę jeszcze nie słyszeliśmy Ellen DeGeneres sprawdziła w swoim talk show możliwości aktorskie Meryl Streep. Aktorka przeczytała... przepis na owsiankę i zachwyciła widzów. Gdyby ktokolwiek miał wątpliwości co do tego, że Meryl Streep to aktorka znakomita, musi obejrzeć ten film. Ellen DeGeneres sprawdziła w swoim talk show jej możliwości aktorskie i zdolność do improwizacji. Poprosiła Streep, by przeczytała kilka przypadkowych tekstów wcielając się w różne postacie. Streep musiała jak najseksowniej przeczytać przepis na owsiankę czy fragment Wikipedii udając rozdrażnioną nastolatkę. Jak wyszło? Genialnie! Tak zabawnego filmu nie widzieliśmy już dawno. Podobnie twierdzą zresztą internauci, którzy nie szczędzą genialnej Meryl słów uznania.

Gdyby ktokolwiek miał wątpliwości co do tego, że Meryl Streep to aktorka znakomita, musi obejrzeć ten film. Ellen DeGeneres sprawdziła w swoim talk show jej możliwości aktorskie i zdolność do improwizacji.

Amerykańska dziennikarka poprosiła Streep, by ta przeczytała kilka przypadkowych tekstów wcielając się w różne postacie. Hollywoodzka gwiazda musiała jak najseksowniej przeczytać przepis na owsiankę czy fragment Wikipedii udając rozdrażnioną nastolatkę.

Jak wyszło? Genialnie! Tak zabawnego filmu nie widzieliśmy już dawno. Podobnie twierdzą zresztą internauci, którzy nie szczędzą genialnej Meryl słów uznania. Zobaczcie sami jej popis.

Meryl Steep poses with her award for best actress for AP/Joel Ryan

aga

Więcej o:
Komentarze (6)
Orgazm nad owsianką i TA mina. To będzie najlepsze wideo, jakie dziś zobaczycie!
Zaloguj się
 • fanizymiko

  Oceniono 111 razy 107

  Dobry aktor jest w stanie zagrać nawet krzesło.

  Meryl jest jeszcze lepsza i mogłaby na tym krześle usiąść:))

 • forfiter_jr

  Oceniono 71 razy 69

  Dobry aktor, czy aktorka jest w stanie zagrać każdego od razu.
  A Streep to dobra aktorka.

 • qrvix

  Oceniono 41 razy 39

  proponuję by w naszych rodzimych "rozmowach w tłoku" spróbowac' czegoś podobnego tylko z Mroczkami lub Cichochłopkiem...

 • ewidentnie

  Oceniono 37 razy 35

  to bedzie najlepsze video jakie dzis zobaczycie!taaaa, juz wczoraj to widzialam, ale fakt, jest niesamowita!!!

 • kerkopithekion

  Oceniono 12 razy 10

  no właśnie, to która z polskich "gwiazd" to potrafi...?

 • ctasek

  Oceniono 33 razy -17

  Jeszcze by , babcię stuknął....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX