Ke$ha trafiła na odwyk! Jej matka: To przez Dr. Luke'a, który nazwał ją...

Uczy się akceptować siebie.
Ke$ha trafiła na odwyk! Jej matka: To przez Dr. Luke';a, który nazwał ją... Na początku stycznia Ke$ha trafiła na odwyk ze względu na niezdiagnozowane zaburzenia odżywiania - poinformował portal Uproxx.com Na początku stycznia Ke$ha trafiła na odwyk ze względu na niezdiagnozowane zaburzenia odżywiania - poinformował portal Uproxx.com. Piosenkarka, która jest wegetarianką, została przyjęta do Timberline Knolls, tej samej kliniki, w której w 2010 roku przebywała Demi Lovato. - Walczę, żeby móc być sobą i pokochać siebie. Zrozumiałam, jakie to trudne w praktyce. Będę niedostępna przez 30 dni, lecząc w tym czasie swoje zaburzenia odżywiania... aż nauczę się kochać siebie, dokładnie taką, jaką jestem - czytamy jej wypowiedź na portalu Tmz.com. Pebe Sebert, Matka Ke$hy uważa, że winę za stan wokalistki ponosi jej otoczenie, wywierające ogromną presję na to, żeby jej figura była jak najlepsza. Ke$ha, która nigdy nie posiadała figury modelki, miała ogromne problemy ze sprostaniem morderczym kanonom kobiecego piękna, jakie są wymagane w show-biznesie. Według niej najbardziej winny problemów zdrowotnych Ke$hy jest jej producent, Dr Luke. - Dr Luke powiedział naszemu przyjacielowi, że według niego w najnowszym wideo ona wygląda jak lodówka i że mogłaby bardziej pilnować swojej wagi - powiedziała dla People.com. Dr Luke uznał oskarżenia za bezpodstawne i wydał oficjalne oświadczenie. - Wypowiedź i zarzuty wobec Dr. Luke'a są całkowicie fałszywe - czytamy w oświadczeniu. - Wielka szkoda, że w czasie, kiedy Ke$ha ogromnie cierpi i usiłuje się leczyć w ośrodku, jej matka rozmawia z mediami. Daję Ke$hy całe moje wsparcie i życzę jej jak najszybszego powrotu do zdrowia. My też życzymy.

Na początku stycznia Ke$ha trafiła na odwyk ze względu na niezdiagnozowane zaburzenia odżywiania - poinformował portal Uproxx.com. Piosenkarka, która jest wegetarianką, została przyjęta do Timberline Knolls, tej samej kliniki, w której w 2010 roku przebywała Demi Lovato.

Walczę, żeby móc być sobą i pokochać siebie. Zrozumiałam, jakie to trudne w praktyce. Będę niedostępna przez 30 dni, lecząc w tym czasie swoje zaburzenia odżywiania... aż nauczę się kochać siebie, dokładnie taką, jaką jestem - czytamy jej wypowiedź na portalu Tmz.com.

Pebe Sebert, Matka Ke$hy uważa, że winę za stan wokalistki ponosi jej otoczenie, wywierające ogromną presję na to, żeby jej figura była jak najlepsza. Ke$ha, która nigdy nie miała figury modelki, miała ogromne problemy ze sprostaniem morderczym kanonom kobiecego piękna, jakie są wymagane w show-biznesie. Według niej najbardziej winny problemów zdrowotnych Ke$hy jest jej producent, Dr Luke.

Dr Luke powiedział naszemu przyjacielowi, że według niego w najnowszym wideo ona wygląda jak lodówka i że mogłaby bardziej pilnować swojej wagi - powiedziała dla People.com.

Dr Luke uznał oskarżenia za bezpodstawne i wydał oficjalne oświadczenie.

Wypowiedź i zarzuty wobec Dr. Luke'a są całkowicie fałszywe -czytamy w oświadczeniu. - Wielka szkoda, że w czasie, kiedy Ke$ha ogromnie cierpi i usiłuje się leczyć w ośrodku, jej matka rozmawia z mediami. Daję Ke$hy całe moje wsparcie i życzę jej jak najszybszego powrotu do zdrowia.

My też życzymy :)

Ke$haINVISION/Eric Jamison

alex