Nie wiedzieliśmy, że tak świetnie śpiewa! Matylda Damięcka i hit legendy muzyki

Udało jej się udźwignąć tę piosenkę?
Matylda Damięcka i hit legendy muzyki Nie wiedzieliśmy, że tak świetnie śpiewa! Matylda Damięcka powróciła. Najnowszy teledysk gwiazdy do coveru słynnego "Let's dance" Bowiego właśnie ujrzał światło dzienne. Internauci są zachwyceni Matylda Damięcka zniknęła z ekranów naszych telewizorów i na długo słuch o niej zaginął. Okazało się, że uczęszczała w tym czasie do szkoły aktorskiej i szkoliła swój warsztat wokalny. Dziś Damięcka mierzy się z przebojami takich gigantów muzyki jak David Bowie, Tom Waits czy Bob Dylan. Najnowszy teledysk gwiazdy do coveru słynnego "Let's dance" Bowiego właśnie ujrzał światło dzienne. Internauci są zachwyceni! Swoje uznanie dla talentu Damięckiej wyraziła m.in. Karolina Korwin Piotrowska czy Dorota Wróblewska.

Matylda Damięcka zniknęła z ekranów naszych telewizorów i na długo słuch o niej zaginął. Okazało się, że uczęszczała w tym czasie do szkoły aktorskiej i szkoliła swój warsztat wokalny. Dziś Damięcka mierzy się z przebojami takich gigantów muzyki jak David Bowie, Tom Waits czy Bob Dylan. Najnowszy teledysk gwiazdy do coveru słynnego "Let's dance" Bowiego właśnie ujrzał światło dzienne.

Internauci są zachwyceni! Swoje uznanie dla talentu Damięckiej wyraziła m.in. Karolina Korwin Piotrowska czy Dorota Wróblewska.

Karolina Korwin PiotrowskaFacebook.com

Dorota WróblewskaFacebook.com

A co wy sądzicie o wykonaniu Damięckiej? Ma talent?

aga