Kasia Sowińska: Uma Thurman lubi Polaków. Złapała za mój aparat i zapytała: "Selfie?"

Jak czuła się wśród gwiazd światowego formatu?
Sowińska wśród hollywodzkich gwiazd Uma Thurman złapała za mój aparat i zapytała: "Selfie?" - chwali się celebrytka Kasia Sowińska od czterech lat mieszka w Stanach Zjednoczonych, gdzie rozwija swoją karierę. Jej talent wokalny dostrzegł gwiazdor muzyki latynoskiej Luis Miguel. Dzięki niemu przed Sowińską otworzyły się drzwi do świata wielkich gwiazd. Ostatnio Polka była jednym z gości na rozdaniu Złotych Globów. - Wszyscy są na luzie, sympatyczni, uśmiechnięci. Możesz do każdego podejść i porozmawiać. Wszyscy przyszli bez ochrony - relacjonowała Sowińska w rozmowie z "Dzień Dobry TVN". Celebrytka miała okazję porozmawiać z wielkimi gwiazdami Hollywood. Z kim gawędziło jej się najprzyjemniej? - Największe wrażenie zrobiła na mnie Uma Thurman. Rozmawiałam z nią o tym, jak trudno Europejczykom zrobić karierę w USA. Powiedziała, że bardzo lubi Polaków i sama zaproponowała, żebyśmy zrobiły sobie wspólne zdjęcie. Złapała za mój aparat i zapytała: "Selfie?" - opowiadała rozbawiona Sowińska. Polska gwiazdka na gali rozdania Złotych Globów miała okazję poznać także Orlando Blooma, Toma Hanksa, Michaela Douglasa i Matta Damona. Impreza związana ze światem filmu przypomniała Sowińskiej o jej największym marzeniu sprzed lat. - Półtora roku temu wyjechałam w trasę koncertową. Zagraliśmy 160 koncertów. Teraz wracam do swojej pasji, wracam do szkoły aktorskiej. Mam wspaniałego menedżera, a moja agentka współpracowała z samą Evą Longorią. Teraz jest sezon castingów, więc trzymajcie za mnie kciuki! - mówiła z widocznym podekscytowaniem.

Kasia Sowińska od 4 lat mieszka w Stanach, gdzie z powodzeniem rozwija swoją karierę. Marzenia o aktorstwie odłożyła na bok, ponieważ jej talent wokalny dostrzegła legenda muzyki latynoskiej - Luis Miguel. Dzięki niemu otworzyły się przed nią drzwi do świata wielkich gwiazd. Ostatnio Sowińska była jednym z gości na rozdaniu Złotych Globów (Zobacz: Złote Globy 2014. Lawrence, Bullock, Kunis. Wielkie gwiazdy Hollywood na czerwonym dywanie).

Wszyscy są na luzie, sympatyczni, uśmiechnięci. Możesz do każdego podejść i porozmawiać. Oni są tam wszyscy bez ochrony - mówiła Sowińska w rozmowie z "DD TVN".

Sowińska miała okazję porozmawiać z wielkimi gwiazdami. Z kim gawędziło jej się najprzyjemniej?

Największe wrażenie zrobiła na mnie Uma Thurman. Rozmawiałam z nią o tym, jak ciężko Europejczykom zrobić karierę w Stanach, jak ciężko jest dostać rolę w filmie czy serialu ze względu na akcent. Ona również jest z pochodzenia Europejką, więc to rozumie. Powiedziała też, że bardzo lubi Polaków, ma z nimi dobre skojarzenia i wspomnienia. Sama zaproponowała, żebyśmy zrobiły sobie zdjęcie. Złapała za mój aparat i zapytała: "Selfie?" - opowiadała rozbawiona.

Kasia Sowińska i Uma ThurmanScreen z Twitter.com/KasiaSowinska

Sowińska na gali rozdania Złotych Globów miała także szansę poznać Orlando Blooma, Toma Hanksa, Michaela Douglasa czy Matta Damona.

Matt to bardzo skromy i ciepły człowiek - powiedziała piosenkarka.

Kasia Sowińska i Matt DamonScreen z Twitter.com/KasiaSowinska

Impreza związana ze światem filmu przypomniała Sowińskiej o jej największym marzeniu sprzed lat.

1,5 roku temu wyjechałam z nim w trasę koncertową po całym świecie. Zagraliśmy 160 koncertów. Teraz wracam do swojej pasji, wracam do szkoły aktorskiej. Mam wspaniałego menedżera, a moja agentka współpracowała z samą Evą Longorią. Teraz jest sezon castingów, więc trzymajcie za mnie kciuki! - mówiła z widocznym podekscytowaniem.

Kasia SowińskaScreen z Twitter.com/KasiaSowinska

aga