Łozo zrezygnował z "Must be the music"! Znamy nazwisko jego następcy

Zaskoczeni?
Łozo zrezygnował z "Must be the music"! Zaskoczeni? Znamy nazwisko następcy! Wojtek Łozowski zrezygnował z zasiadania w jury programu "Must be the music"". Zastąpi go Piotr Rogucki, wokalista zespołu Coma Po prawie trzech latach zasiadania w fotelu jurora program "Tylko muzyka. Must be the music" opuścił Wojtek Łozowski - poinformowała telewizja Polsat. Decyzja "Łoza" związana jest z jego zaangażowaniem w pracę nad solowym projektem muzycznym oraz nowym albumem zespołu Afromental. Kto go zastąpi? - W VII edycji w fotelu jurora "Tylko muzyka. Must be the music" zobaczymy niepokornego wokalistę Comy - Piotra Roguckiego. Twórcy show długo zabiegali, by w składzie jury znalazł się muzyk uznany na alternatywnej rockowej scenie, który jednocześnie odniósł sukces komercyjny. Rogucki to artysta wszechstronny, nie bojący się eksperymentów i nie dający się zaszufladkować - czytamy w oficjalnym oświadczeniu. Pozostała trójka jurorów się nie zmienia: Kora, Elżbieta Zapendowska i Adam Sztaba. Jeszcze do niedawna udział Kory był niepewny. Nina Terentiew rozmawiała z Korą i, jak powiedziała "Faktowi", ustaliła, że piosenkarka wystąpi w kolejnej edycji.

Po prawie trzech latach zasiadania w fotelu jurora  program "Tylko muzyka. Must be the music" opuścił Wojtek Łozowski - poinformowała telewizja Polsat. Decyzja "Łoza" związana jest z jego zaangażowaniem w pracę nad solowym projektem muzycznym oraz nowym albumem zespołu Afromental. Kto go zastąpi?

W VII edycji w fotelu jurora "Tylko muzyka. Must be the music" zobaczymy niepokornego wokalistę Comy - Piotra Roguckiego. Twórcy show długo zabiegali, by w składzie jury znalazł się muzyk uznany na alternatywnej rockowej scenie, który jednocześnie odniósł sukces komercyjny. Rogucki to artysta wszechstronny, nie bojący się eksperymentów i nie dający się zaszufladkować - czytamy w oficjalnym oświadczeniu.

Pozostała trójka jurorów się nie zmienia: Kora, Elżbieta Zapendowska i Adam Sztaba. Jeszcze do niedawna udział Kory był niepewny (Zobacz: Kamil Sipowicz wydał oświadczenie: Kora ma nowotwór. Zaraz potem wpis usunięto). Nina Terentiew rozmawiała z Korą i, jak powiedziała "Faktowi", ustaliła, że piosenkarka wystąpi w kolejnej edycji.

Piotr Rogucki Fot. Kapif

Co myślicie o tym wyborze? Rogucki sprawdzi się w roli jurora?

Abc

Więcej o:
Komentarze (6)
Łozo zrezygnował z "Must be the music"! Znamy nazwisko jego następcy
Zaloguj się
 • kwiat_lotosu

  Oceniono 48 razy 18

  Uwielbiam Roguca! Wniesie dużo rockowego powera do programu! Zdecydowanie ma większy talent oraz większą wiedzę muzyczną niż Łozo.

 • nasuada

  Oceniono 16 razy 16

  Lubię Łoza, ale chyba podjął właściwą decyzję, co za dużo to niezdrowo. A Afromental czeka.

 • pata.m

  Oceniono 14 razy 4

  Rogucki ma jaja.

 • rurku

  Oceniono 16 razy 2

  Roguc się sprzedał.

 • browaryr

  Oceniono 20 razy 2

  koleś z comy-facio z jajami--Pietrek ty na plocie?-bombardacja...:D

 • blaaackcat

  Oceniono 8 razy -2

  Kocham Roguca ale jakoś nie pasuje mi do tego programu....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX