Tadla do Młynarskiej: Myślałam, że dzwonisz, żeby powiedzieć, że mnie kochasz

Niecodzienne wyznanie.
Młynarska dzwoni do Tadli Niecodzienne wyznanie W programie Agaty Młynarskiej "Świat się kręci" doszło do pewnej niezręczności. Była Jarosława Kreta łączyła się ze studia z jego obecną partnerką - Beatą Tadlą Świat jest mały, jednak świat show-biznesu jest jeszcze mniejszy. Po rozstaniu z kimś z branży nierzadko trzeba nadal z uśmiechem na twarzy razem z nim pracować lub gorzej z jego nowym partnerem/partnerką. W takiej sytuacji jest Agata Młynarska i Beata Tadla. Była i obecna partnerką Jarosława Kreta. We wtorkowym programie Agaty Młynarskiej "Świat się kręci" doszło do pewnej niezręczności. Była Jarosława Kreta łączyła się ze studia z jego obecną partnerką - Beatą Tadlą. Widzowie usłyszeli dość dziwną wymianę zdań. - Dzwonimy do "Wiadomości" - mówiła wesoło Młynarska. - Co dziś się kręci w "Wiadomościach"? Myślałam, że zapytasz się mnie Agatko... - zawiesiła głos Tadla. - Myślałam, że dzwonisz po to, żeby powiedzieć mi, że mnie kochasz. - No oczywiście. I just call to say I love you - żartowała Młynarska. - Możesz to przekazać Jarkowi. Na to już Tadla nie odpowiedziała, tylko przeszła do prezentowania aktualnych wiadomości. Beata Tadla i Jarosław Kret spotykają się od zeszłego roku. W kwietniu ogłosili zaręczyny. Agata Młynarska także rozpoczęła już nowy rozdział w życiu, już od roku spotyka się z biznesmenem, Przemysławem Schmidtem.

Świat jest mały, jednak świat show-biznesu jest jeszcze mniejszy. Po rozstaniu z kimś z branży nierzadko trzeba nadal z uśmiechem na twarzy razem z nim pracować lub gorzej - z jego nowym partnerem/partnerką. W takiej sytuacji jest Agata Młynarska i Beata Tadla - była i obecna partnerka Jarosława Kreta.

Beata Tadla i Jarosław Kret KAPIF

We wtorkowym programie Agaty Młynarskiej "Świat się kręci" doszło do pewnej niezręczności. Dziennikarka łączyła się ze studia z obecną partnerką Jarosława Kreta, Beatą Tadlą. Widzowie usłyszeli dość dziwną wymianę zdań.

Dzwonimy do "Wiadomości" - mówiła wesoło Młynarska. - Co dziś się kręci w "Wiadomościach"?
Myślałam, że zapytasz się mnie Agatko... - zawiesiła głos Tadla. - Myślałam, że dzwonisz po to, żeby powiedzieć mi, że mnie kochasz.
No oczywiście. I just call to say I love you - żartowała Młynarska. - Możesz to przekazać Jarkowi.

Na to już Tadla nie odpowiedziała, tylko przeszła do prezentowania aktualnych wiadomości.

Beata Tadla Screen z TVP

Beata Tadla i Jarosław Kret spotykają się od zeszłego roku. W kwietniu ogłosili zaręczyny (Zobacz:SHOW: Beata Tadla i Jarosław Kret planują ślub. "Decyzja zapadła"). Agata Młynarska także rozpoczęła już nowy rozdział w życiu, od roku spotyka się z biznesmenem, Przemysławem Schmidtem.

Agata Młynarska WBF

 

Cały program (w tym rzeczony fragment) zobaczycie na Vod.tvp.pl