Pamiętacie słynną koszulkę z orłem Natalii Siwiec? Wystawiła ją na aukcji dla WOŚP. Kosztuje już...

T-shirt projektu Roberta Kupisza może osiągnąć bardzo wysoką cenę.
Słynna koszulka Siwiec na aukcji WOŚP T-shirt projektu Roberta Kupisza może osiągnąć bardzo wysoką cenę... Natalia Siwiec wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Celebrytka przekazała na licytację swoją koszulkę. T-shirt może osiągnąć zawrotną kwotę, ponieważ gra toczy się o słynną koszulkę z orzełkiem projektu Roberta Kupisza. - Przekazuję na aukcję WOŚP koszulkę, z którą bardzo trudno mi się rozstać, ponieważ jest ona dla mnie pamiątką po meczu Polska-Czechy z EURO 2012 - wyznaje Natalia w spocie reklamowym. Obecnie w licytacji bierze udział 21 osób, a cena koszulki przekroczyła już 1000 złotych. Jak myślicie, za ile zostanie sprzedana? Siwiec już po raz kolejny wystawia swoje ubrania na aukcji WOŚP. W zeszłym roki na licytację przekazała koszulkę z logo ProfiAuto i dedykacją. Sprzedano ją wtedy za 999 złotych. - Historia z koszulką Natalii to w naszym przypadku zbieg okoliczności. Mój przyjaciel znalazł tę aukcję i zaczął mnie podpuszczać: "Musisz kupić, jesteś jej fanem". Ignorowałem go, jednak ostatniego dnia pomyślałem: "A niech będzie". Zalicytowałem i udało się wygrać. Koszulka wisi oprawiona w moim gabinecie. Poza tym, udało się pomoc WOŚP, więc pieniądze nie poszły na marne - powiedział Seweryn Drożdż, właściciel Retro Custom Garage.

Natalia Siwiec wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Celebrytka przekazała na licytację swoją koszulkę. T-skirt może osiągnąć zawrotną kwotę, ponieważ gra toczy się o słynną koszulkę z orzełkiem projektu Roberta Kupisza.

Chciałam dać na aukcję WOŚP koszulkę, z którą bardzo ciężko jest mi się rozstać, ponieważ jest ona dla mnie pamiątką po meczu Polska-Czechy z EURO 2012 - powiedziała w spocie reklamowym.

Natalia Siwiec REPORTER/Iwanczuk/REPORTER

Obecnie w licytacji bierze udział 21 osób, a cena koszulki już przekroczyła 1000 złotych. Jak myślicie, za ile zostanie sprzedana?

koszulka Natalii Siwiec Screen z Aukcje.wosp.org.pl

To nie pierwszy raz, kiedy Siwiec wystawia swoje ubrania na aukcji WOŚP. W zeszłym roki na licytację przekazała koszulkę z logo ProfiAuto i dedykacją. Sprzedano ją wtedy za 999 złotych.

Historia z koszulką Natalii to w naszym przypadku zbieg okoliczności. Mój przyjaciel znalazł aukcję z koszulką i zaczął mnie podpuszczać: "Musisz kupić, jesteś jej fanem". Podpuszczał mnie i podpuszczał, a ja go ignorowałem, aż ostatniego dnia pomyślałem: "A niech będzie". Zalicytowałem koszulkę, udało się ją wygrać. Koszulka wisi oprawiona w moim gabinecie w firmie. Poza tym, udało się pomoc Wielkiej Orkiestrze, więc pieniądze nie poszły na marne - powiedział Seweryn Drożdż, właściciel Retro Custom Garage.

koszulka Natalii Siwiec Screen z Profiauto.pl

psz