Pamiętacie słynną koszulkę z orłem Natalii Siwiec? Wystawiła ją na aukcji dla WOŚP. Kosztuje już...

T-shirt projektu Roberta Kupisza może osiągnąć bardzo wysoką cenę.
Słynna koszulka Siwiec na aukcji WOŚP T-shirt projektu Roberta Kupisza może osiągnąć bardzo wysoką cenę... Natalia Siwiec wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Celebrytka przekazała na licytację swoją koszulkę. T-shirt może osiągnąć zawrotną kwotę, ponieważ gra toczy się o słynną koszulkę z orzełkiem projektu Roberta Kupisza. - Przekazuję na aukcję WOŚP koszulkę, z którą bardzo trudno mi się rozstać, ponieważ jest ona dla mnie pamiątką po meczu Polska-Czechy z EURO 2012 - wyznaje Natalia w spocie reklamowym. Obecnie w licytacji bierze udział 21 osób, a cena koszulki przekroczyła już 1000 złotych. Jak myślicie, za ile zostanie sprzedana? Siwiec już po raz kolejny wystawia swoje ubrania na aukcji WOŚP. W zeszłym roki na licytację przekazała koszulkę z logo ProfiAuto i dedykacją. Sprzedano ją wtedy za 999 złotych. - Historia z koszulką Natalii to w naszym przypadku zbieg okoliczności. Mój przyjaciel znalazł tę aukcję i zaczął mnie podpuszczać: "Musisz kupić, jesteś jej fanem". Ignorowałem go, jednak ostatniego dnia pomyślałem: "A niech będzie". Zalicytowałem i udało się wygrać. Koszulka wisi oprawiona w moim gabinecie. Poza tym, udało się pomoc WOŚP, więc pieniądze nie poszły na marne - powiedział Seweryn Drożdż, właściciel Retro Custom Garage.

Natalia Siwiec wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Celebrytka przekazała na licytację swoją koszulkę. T-skirt może osiągnąć zawrotną kwotę, ponieważ gra toczy się o słynną koszulkę z orzełkiem projektu Roberta Kupisza.

Chciałam dać na aukcję WOŚP koszulkę, z którą bardzo ciężko jest mi się rozstać, ponieważ jest ona dla mnie pamiątką po meczu Polska-Czechy z EURO 2012 - powiedziała w spocie reklamowym.

Natalia Siwiec REPORTER/Iwanczuk/REPORTER

Obecnie w licytacji bierze udział 21 osób, a cena koszulki już przekroczyła 1000 złotych. Jak myślicie, za ile zostanie sprzedana?

koszulka Natalii Siwiec Screen z Aukcje.wosp.org.pl

To nie pierwszy raz, kiedy Siwiec wystawia swoje ubrania na aukcji WOŚP. W zeszłym roki na licytację przekazała koszulkę z logo ProfiAuto i dedykacją. Sprzedano ją wtedy za 999 złotych.

Historia z koszulką Natalii to w naszym przypadku zbieg okoliczności. Mój przyjaciel znalazł aukcję z koszulką i zaczął mnie podpuszczać: "Musisz kupić, jesteś jej fanem". Podpuszczał mnie i podpuszczał, a ja go ignorowałem, aż ostatniego dnia pomyślałem: "A niech będzie". Zalicytowałem koszulkę, udało się ją wygrać. Koszulka wisi oprawiona w moim gabinecie w firmie. Poza tym, udało się pomoc Wielkiej Orkiestrze, więc pieniądze nie poszły na marne - powiedział Seweryn Drożdż, właściciel Retro Custom Garage.

koszulka Natalii Siwiec Screen z Profiauto.pl

psz

Więcej o:
Komentarze (13)
Pamiętacie słynną koszulkę z orłem Natalii Siwiec? Wystawiła ją na aukcji dla WOŚP. Kosztuje już...
Zaloguj się
 • stilettos

  Oceniono 25 razy 15

  wreszcie pomysl godny pochwaly, pani Natalio. Gratuluje i mam nadzieje, ze koszulka sprz
  eda sie za grube tysiace.

 • robert28l

  Oceniono 18 razy 12

  A można się umówić na odbiór osobisty?

 • wysokie_obcasy_

  Oceniono 41 razy 11

  Z lekkim osłupieniem przeczytałam komentarze,te wszystkie na minusach !
  Diabeł,zacierając swoje owłosione łapska - jak widzę nie zasypia gruszek w popiele i poszerza repertuar włączjąc do niego Wasze " złote myśli ".
  A nie pomyśleliście,że kiedyś i Wam może zabrzmieć trąbka wzywjąca do boju ! I co wtedy? A wtedy będzie Wam obojętne kto i dlaczego dał taką , czy inną "szmatę", ważne ,że można było ją spieniężyć,aby tylko Was (!) ratować .

 • pan.malowany

  Oceniono 23 razy 9

  Projekt koszulki autorstwa Roberta Kupisza - pytam sie: co on w tej koszulce zaprojektowal, co?

 • cezar85

  Oceniono 30 razy 2

  aukcję wygra masturbator

 • browaryr

  Oceniono 3 razy 1

  pontonousta po raz pierwszy uzyła głowy-w innym-lepszym-celu niż tylko obsługa fleta.

 • ciocia.lodzia

  Oceniono 23 razy -7

  Tego pamiętnego dnia służby specjalne zamordowały gen. Sławomira Petelickiego. Moment był idealny, bo Polacy oczy zwrócone mieli na "mecz ostatniej szansy".

 • ctasek

  Oceniono 41 razy -29

  Nasz łorzeł , jest warty tyle , ile jest warta jednogroszówka !!!

 • multitroll

  Oceniono 67 razy -49

  Dlaczego prywatna firma Owsiaka nosi nazwe ZLOTY MELON? Wie ktos?Mnie to bardzo intryguje,bo czuje sie jak frajer ktory wspomaga GOLD MELONA.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX