Córka Whitney Houston wyszła za mąż za przybranego brata. Wyjątkowo krótkie narzeczeństwo

Ten związek od początku budzi wiele kontrowersji.
Córka Whitney Houston wyszła za mąż Bobby poślubiła... przybranego brata. Ten związek od początku budzi wiele kontrowersji Bobbi Kristina Brown wyszła za mąż za Nicka Gordona. Para stanęła na ślubnym kobiercu po sześciomiesięcznym okresie narzeczeństwa. Młodzi małżonkowie pochwalili się obrączkami na Twitterze. Związek córki Whitney Houston od początku budził wiele kontrowersji. A wszystko przez doniesienia ABC News, które informowało, że piosenkarka adoptowała chłopaka, kiedy ten został porzucony przez biologiczną matkę. Nick zamieszkał w domu Whitney w Atlancie, a piosenkarka traktowała go jak syna. W pewnym momencie Bobbi Kristina postanowiła skomentować medialne doniesienia. - Nie jesteśmy prawdziwymi rodzeństwem. Moja mama nigdy formalnie go nie adoptowała. W rzeczywistości, była jedyną osobą, która wiedziała, że się spotykamy. Mama zna mnie lepiej niż ktokolwiek z was. Ludzie muszą przestać oceniać mój związek. To ja decyduję z kim chcę być - napisała na Facebooku.

Bobbi Kristina Brown wyszła za mąż za Nicka Gordona. Para stanęła na ślubnym kobiercu po 6-miesięcznym okresie narzeczeństwa. Obrączkami pochwalili się na Twitterze.

Bobbi Kristina Brown, Nick GordonScreen z Twitter.com/BobbiKristinaBrown

Związek córki Whitney Houston od początku budził wiele kontrowersji. A wszystko przez doniesienia ABC News, które informowało, że piosenkarka adoptowała chłopaka, kiedy ten został porzucony przez swoją matkę, a teraz on spotyka się ze swoją siostrą. Chociaż gwiazda nigdy oficjalnie nie adoptowała Nicka, mieszkał w jej domu w Atlancie, mówił do Houston mamo, a piosenkarka traktowała go jak syna. Bobbi Kristina odniosła się do tych informacji.

Nie jesteśmy prawdziwymi bratem i siostrą, on nie jest moim przyrodnim bratem. Moja mama nigdy go nie adoptowała. W rzeczywistości, mamusia była jedyną osobą, która wiedziała, że się spotykamy. Moja mama zna mnie lepiej niż ktokolwiek z was. Ludzie muszą przestać oceniać mój związek. To moja własna decyzja, z kim chcę być - napisała na Facebooku.

Bobbi Kristina, Nick Gordonscreen Twitter

psz

Więcej o:
Komentarze (3)
Córka Whitney Houston wyszła za mąż za przybranego brata. Wyjątkowo krótkie narzeczeństwo
Zaloguj się
 • mika17

  Oceniono 15 razy 9

  wow. plotkowi udalo sie znalezc odpowiednie slowo na opisanie stanu faktycznego - zaczeli odrozniac "przybranego" od "przyrodniego" i juz nie pisza "adoptowany".

 • mika17

  Oceniono 5 razy 5

  czy redakcja moze spamerom zlikwidowac konta czy ma zamiar sie dalej bawic w usuwanie pojedynczych postow?

 • nocnymarek

  Oceniono 61 razy -19

  Piękne kobiety poprawiaja sobie urodę i robia sie paskudne,a ta nic ze sobą nie robi chociaz powinna.
  Ortodonta i chirurgia nosa by się przydała.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX