Znamy płeć dziecka Anny Czartoryskiej i Michała Niemczyckiego

Chłopiec czy dziewczynka?
Chłopiec czy dziewczynka? Znamy płeć dziecka Czartoryskiej i Niemczyckiego Dwutygodnik "Grazia" poinformował o płci dziecka Anny Czartoryskiej i Michała Niemczyckiego. "Ania urodzi chłopca!" - czytamy na łamach magazynu. Pod koniec roku gruchnęła wieść, że Anna Czartoryska i Michał Niemczycki spodziewają się dziecka. Teraz dwutygodnik "Grazia" poinformował o płci dziecka. "Grazia" jako jedyna dowiedziała się, że Ania urodzi chłopca! - czytamy na łamach magazynu. Para, która w kwietniu ubiegłego roku wzięła dyskretny ślub, mocno strzeże swojego życia prywatnego, zatem nie ma co liczyć na zbyt szybkie oficjalne potwierdzenie tej rewelacji. Chyba, że znowu ktoś z rodziny się wygada.

 

Pod koniec roku gruchnęła wieść, że Anna Czartoryska i Michał Niemczycki spodziewają się dziecka (zobacz: Anna Czartoryska jest w ciąży. Teściowa się wygadała). Teraz dwutygodnik "Grazia" poinformował o płci dziecka.

"Grazia" jako jedyna dowiedziała się, że Ania urodzi chłopca! - czytamy na łamach magazynu.

Para, która w kwietniu ubiegłego roku wzięła dyskretny ślub, mocno strzeże swojego życia prywatnego, zatem nie ma co liczyć na zbyt szybkie oficjalne potwierdzenie tej rewelacji. Chyba, że znowu ktoś z rodziny się wygada.

Anna Czartoryska, Michał Niemczycki Kapif

alex