Fani o Lewandowskim: Judasz, zdrajca. Agentka piłkarza: Poważnie myślimy o ochronie

Boi się o swoje bezpieczeństwo.
Robert Lewandowski dostaje pogróżki Boi się o swoje bezpieczeństwo Wielu kibiców Borussii nie może wybaczyć Robertowi Lewandowskiemu przejścia do zespołu swojego odwiecznego wroga, Bayernu. Piłkarz dostaje pogróżki. Wielu kibiców Borussii Dortmund nie może wybaczyć Robertowi Lewandowskiemu przejścia do zespołu swojego odwiecznego wroga, Bayernu Monachium, piłkarz dostaje teraz od nich pogróżki - donosi niemiecki "Bild". "Po ogłoszeniu przejścia polskiego napastnika w lecie do Bayernu, obawia się on o swoje bezpieczeństwo. Rozważa zatrudnienie ochroniarzy" - czytamy. Informację potwierdza Maik Barthel, jeden z agentów polskiego piłkarza. - To prawda, poważnie o tym myślimy. Robert Lewandowski również poważnie podchodzi do pogróżek, jednak według "Bilda", najbardziej przejęta sprawą jest żona piłkarza, Anna Lewandowska. To pod jej naciskiem Robert Lewandowski zastanawia się nad zatrudnieniem ochrony. Najwięcej wpisów atakujących piłkarza znajduje się na jego oficjalnym profilu na Facebooku. Najłagodniejsze określenia, jakie możemy tam spotkać, to "judasz" i "zdrajca".

Wielu kibiców Borussii Dortmund nie może wybaczyć Robertowi Lewandowskiemu przejścia do zespołu swojego odwiecznego wroga, Bayernu Monachium, piłkarz dostaje teraz od nich pogróżki - donosi niemiecki "Bild".

Po ogłoszeniu przejścia polskiego napastnika w lecie do Bayernu, obawia się on o swoje bezpieczeństwo. Rozważa zatrudnienie ochroniarzy - czytamy.

Informację potwierdza Maik Barthel, jeden z agentów polskiego piłkarza.

To prawda, poważnie o tym myślimy.

Robert Lewandowski również poważnie podchodzi do pogróżek, jednak według "Bilda", najbardziej przejęta sprawą jest żona piłkarza, Anna Lewandowska.

To pod jej naciskiem Robert Lewandowski zastanawia się nad zatrudnieniem ochrony.

Najwięcej wpisów atakujących piłkarza znajduje się na jego oficjalnym profilu na Facebooku. Najłagodniejsze określenia, jakie możemy tam spotkać, to "judasz" i "zdrajca".

Robert Lewandowski Facebook.com

Robert Lewandowski Kapif

alex