Ewa Farna o swojej wadze: Za kilka miesięcy mogę mieć parę kilo mniej. To nie jest stałe

Taką postawę rozumiemy!
Ewa Farna o swej wadze "Za kilka miesięcy mogę mieć parę kilo mniej". Ewa Farna nie zamierza się obrażać za nazwanie jej "polską ciężarówką". Już zdążyła podejść do tego z humorem, publikując zdjęcie swojej obfitej kolacji. Ewa Farna nie zamierza się obrażać za nazwanie jej "polską ciężarówką". Już zdążyła podejść do tego z humorem, publikując zdjęcie swojej obfitej kolacji. Zapytana o to w czwartkowym "DD TVN", konsekwentnie zachowuje dystans: - Znam swoją wartość i znam swoje kilogramy, ale jestem szczęśliwa. Mam się pójść rzezać, skakać z mostu? Dla mnie to było zabawne. Za kilka miesięcy mogę mieć parę kilo mniej albo więcej. To nie są wartości stałe. Piosenkarka, która wcześniej była jurorką w czeskim wydaniu programu "Idol", niedługo będzie oceniała uczestników w polskim "X-Factorze". Za stołem jury zasiądzie obok Tatiany Okupnik, Czesława Mozila i Kuby Wojewódzkiego. W "DD TVN" uchyliła rąbka tajemnicy zdradzając, jak będzie wyglądała jej obecność w programie: - Nie wiem, czy będę ostra, bo taka nie jestem. W Czechach uważano mnie za ostrą jurorkę. Ja będę szczera, naturalna i będę mówić, co czuję.

Ewa Farna nie zamierza się obrażać za nazwanie jej "polską ciężarówką". Już zdążyła podejść do tego z humorem i opublikowała zdjęcie swojej obfitej kolacji (zobacz: Ewa Farna potrafi śmiać się sama z siebie: Kolacja ciężarówki). Zapytana o to w czwartkowym "DD TVN", konsekwentnie zachowuje dystans.

Znam swoją wartość i znam swoje kilogramy, ale jestem szczęśliwa. Mam się pójść rzezać, skakać z mostu? Dla mnie to było zabawne. Za kilka miesięcy mogę mieć parę kilo mniej albo więcej. To nie są wartości stałe.

Piosenkarka, która wcześniej była jurorką w czeskim wydaniu programu "Idol", niedługo będzie oceniała uczestników w polskim "X Factor". Za stołem jury zasiądzie obok Tatiany Okupnik, Czesława Mozila i Kuby Wojewódzkiego. W "DD TVN" uchyliła rąbka tajemnicy i zdradziła, jak będzie wyglądała jej obecność w programie.

Nie wiem, czy będę ostra, bo taka nie jestem. W Czechach uważano mnie za ostrą jurorkę. Ja będę szczera, naturalna i będę mówić, co czuję.

Ewa FarnaEast News

alex