Ukochany Kowalczyk: Inicjatywa wyszła od Justyny. Zgodziłem się od razu

Justyna Kowalczyk spotyka się z Maciejem Kreczmerem podobno już od roku.
Justyna Kowalczyk ma partnera Justyna Kowalczyk spotyka się z Maciejem Kreczmerem Justyna Kowalczyk spotyka się z Maciejem Kreczmerem podobno już od roku. Kreczmer ma 33 lata i jest głównym partnerem treningowym Kowalczyk Justyna Kowalczyk ostatnio zaszokowała opinię publiczną, kiedy wycofała się z Tour de Ski. Niedługo potem opublikowała na Facebooku zdjęcie, na którym widać, jak relaksuje się w saunie w towarzystwie biegacza narciarskiego Macieja Kreczmera. Wyglądało na to, że para jest w doskonałej komitywie i... rzeczywiście. Sportowcy są podobno parą - donosi "Rewia". Maciej Kreczmer ma 33 lata i jest głównym partnerem treningowym Kowalczyk. W 2006 i 2010 roku brał udział w olimpiadzie. Kreczmer jest w drużynie Kowalczyk od dwóch lat. "Inicjatywa wyszła od Justyny, bo chciała coś zmienić w swoich treningach. Zaproponowała mi wspólne zajęcia i zgodziłem się bez wahania" - powiedział Kreczmer, czytamy w "Rewii". Wspólne treningi przypadły do gustu biegaczce narciarskiej do tego stopnia, że teraz Kreczmer jest niezastąpiony. Na ćwiczeniach obok mnie może być tylko on. Nie zabiorę nikogo innego! - cytuje jej wypowiedź "Rewia". To właśnie praca zbliżyła ich do siebie. Spotykają się podobno już od roku. Wspólne treningi tak ich zbliżyły, że razem zaczęli spędzać czas. Przed rokiem, podczas pierwszej randki, poszli na grzyby, bo grzybobranie to jego wielka pasja. Ona z kolei najbardziej odpręża się podczas zakupów. Dlatego można było ich zobaczyć razem w galeriach, gdzie on z czułością nosił za nią siatki z zakupami - pisze "Rewia". Kowalczyk ostatnio zmieniła priorytety. "Chciałabym sobie normalnie pożyć. Ostatnio zdominowały mnie myśli o rodzinie" - powiedziała. Czyżby za sprawą ukochanego?

Justyna Kowalczyk ostatnio zaszokowała opinię publiczną, kiedy wycofała się z "Tour de Ski". (Justyna Kowalczyk zbuntowała się i wycofała z "Tour de Ski"). Niedługo potem opublikowała na Facebooku zdjęcie, na którym widać, jak relaksuje się w saunie w towarzystwie biegacza narciarskiego Macieja Kreczmera. Wyglądało na to, że para jest w doskonałej komitywie i... rzeczywiście. Sportowcy są podobno parą - donosi "Rewia".

Justyna Kowalczyk, Maciej Kreczmer Facebook.com

Maciej Kreczmer ma 33 lata i jest głównym partnerem treningowym Kowalczyk. W 2006 i 2010 roku brał udział w olimpiadzie. Kreczmer jest w drużynie Kowalczyk od dwóch lat.

Inicjatywa wyszła od Justyny, bo chciała coś zmienić w swoich treningach. Zaproponowała mi wspólne zajęcia i zgodziłem się bez wahania - powiedział Kreczmer, czytamy w "Rewii".

22.09.2012 ZAKOPANE , JUSTYNA KOWALCZYK ( P ) I MACIEJ KRECZMER ( L ) , PODCZAS PIERWSZEGO BIEGU NA JEDNA MILE ROZEGRANEGO NA POLANIE SZYMOSZKOWA FOT.  MAREK PODMOKLY / AGENCJA GAZETA  SLOWA KLUCZOWE: SPORT ZAWODY SPOLECZENSTWO PRZYGOTOWANIA TRENING BIEG NA JEDNA MILE JUSTYNA KOWALCZYK BIEG BIEGI NARCIARSKIE NARCIARSTWO KLASYCZNE Fot. Marek Podmokły / Agencja Gazeta

Wspólne treningi przypadły do gustu biegaczce narciarskiej do tego stopnia, że teraz Kreczmer jest niezastąpiony.

Na ćwiczeniach obok mnie może być tylko on. Nie zabiorę nikogo innego! - cytuje jej wypowiedź "Rewia".

To właśnie praca zbliżyła ich do siebie. Spotykają się podobno już od roku.

Wspólne treningi tak ich zbliżyły, że razem zaczęli spędzać czas. Przed rokiem, podczas pierwszej randki, poszli na grzyby, bo grzybobranie to jego wielka pasja. Ona z kolei najbardziej odpręża się podczas zakupów. Dlatego można było ich zobaczyć razem w galeriach, gdzie on z czułością nosił za nią siatki z zakupami - pisze "Rewia".

17.06.2011 ZAKOPANE , TRASY BIEGOWE CENTRALNEGO OSRODKA SPORTU , JUSTYNA KOWALCZYK I MACIEJ KRECZMER PODCZAS TRENINGU BIEGOWEGO NA NARTOROLKACH  FOT.  MAREK PODMOKLY / AGENCJA GAZETA  SLOWA KLUCZOWE: JUSTYNA KOWALCZYK BIEGI NARCIARSKIE  TRENINIG SPORT ZAWODY NARTOROLKI SPORTY ZIMOWE PRZYGOTOWANIA DO SEZONU SPORTOWCY MACIEJ KRECZMER Fot. Marek Podmokły / Agencja Gazeta

Kowalczyk ostatnio zmieniła priorytety.

Chciałabym sobie normalnie pożyć. Ostatnio zdominowały mnie myśli o rodzinie - powiedziała.

Czyżby za sprawą ukochanego?

Justyna Kowalczyk Kapif

Vic