Ewa Chodakowska ćwiczy z mężem. To jeszcze trening czy już kamasutra?

Pocimy się już od samego patrzenia na tę fotkę!
Chodakowska ćwiczy z mężem To jeszcze trening czy już kamasutra? Ewa Chodakowska poinformowała ostatnio, że zastanawia się nad opracowaniem programu ćwiczeń dla par. Stworzyć miałaby go wspólnie z mężem Lefterisem Kavoukisem Ewa Chodakowska poinformowała ostatnio, że zastanawia się nad opracowaniem programu ćwiczeń dla par. Stworzyć miałaby go oczywiście wspólnie z mężem Lefterisem Kavoukisem. Na Facebooku trenerki pojawiło się tymczasem zdjęcie będące przedsmakiem tego, co może nas czekać. "Miałam robić "Skalpel Wyzwanie", ale Puzel mi przeszkadza... Niech go ktoś zabierze stąd" - podpisała żartobliwie zdjęcie Chodakowska. Trzeba przyznać, że pozycja (w tym przypadku to chyba słowo klucz) jest dość ekstremalna. Bardziej niż ćwiczenie rodem z sali gimnastycznej wygląda to nam na pozę wprost z kart słynnego transkryptu Watsjajany, a gorąco robi się nam już od samego patrzenia na fotkę.

Ewa Chodakowska poinformowała ostatnio swoje fanki, że zastanawia się nad opracowaniem programu ćwiczeń dla par. Stworzyć miałaby go oczywiście wspólnie z mężem, Lefterisem Kavoukisem. Na Facebooku trenerki pojawiło się tymczasem zdjęcie będące przedsmakiem tego, co może nas czekać.

Miałam robić "Skalpel Wyzwanie", ale Puzel mi przeszkadza... Niech go ktoś zabierze stąd - podpisała żartobliwie zdjęcie Chodakowska.

Ewa Chodakowska i Lefteris Kavoukis Facebook.com

Trzeba przyznać, że pozycja (w tym przypadku to chyba słowo klucz) jest dość ekstremalna. Bardziej niż ćwiczenie rodem z sali gimnastycznej wygląda to nam na pozę wprost z kart słynnego transkryptu Watsjajany, a gorąco robi się nam już od samego patrzenia na fotkę ;)

aga