Edyta Górniak: Co wybrałam? "Must be the Music" czy "The Voice of Poland"?

Jej decyzja zaskoczyła fanów.
Co wybrała Edyta Górniak? "Must be the Music" czy "The Voice of Poland"?Jej decyzja zaskoczyła fanów. Edyta Górniak miała dylemat. Zarówno producenci "The Voice of Poland", jak i "Must be the music" zaproponowali jej udział w kolejnych edycjach programów Edyta Górniak stanęła przed dużym dylematem. Zarówno producenci "The Voice of Poland", jak i "Must be the music" zaproponowali jej udział w kolejnych edycjach programów. Piosenkarka jednak nie wybrała żadnej z opcji, ponieważ chce dokończyć nagrywanie płyty. Na swoim profilu na Facebooku gwiazda napisała do swych fanów: "Oba programy muzyczne. Oba z wielką renomą. w obu wspaniali reżyserzy, genialna organizacja i produkcja. To był trudny miesiąc i bardzo trudna decyzja... Czy to rozsądne? Nie wiem. Każdy ma prawo do dalszych odczuć. Lubię nie mieścić się w ramach. I wiem jedno - Prawdziwe jest tylko to, co czuję. Moje serce musi teraz dokończyć płytę. Taka jest moja decyzja. Trzymam kciuki za oba programy. Za obie obsady jurorsko-trenerskie. a Wy trzymajcie kciuki za mnie. Bo wracam do studia." Górniak fanów o pracy nad nowym albumem poinformowała fanów już 8 sierpnia 2013 roku. Artystka liczyła, że singiel ukaże się pod koniec października, jednak w nawale innych obowiązków, nie udało się jej tego planu zrealizować.

Edyta Górniak stanęła przed dużym dylematem. Zarówno producenci "The Voice of Poland", jak i "Must be the music" zaproponowali jej udział w kolejnych edycjach programów. Piosenkarka jednak nie wybrała żadnej z opcji, ponieważ chce dokończyć nagrywanie płyty.

Edyta GórniakScreen z Facebook.com/EdytaGórniak

Górniak fanów o pracy nad nowym albumem poinformowała fanów już 8 sierpnia 2013 roku. Artystka liczyła, że singiel ukaże się pod koniec października, jednak w nawale innych obowiązków, nie udało się jej tego planu zrealizować.

 

Edyta GórniakScreen z Instagram.com/EdytaGórniak

psz

Więcej o:
Komentarze (3)
Edyta Górniak: Co wybrałam? "Must be the Music" czy "The Voice of Poland"?
Zaloguj się
 • kwiat_lotosu

  Oceniono 12 razy 6

  No i brawo! Może wreszcie nagra coś porządnego:)

 • sarnmar87

  Oceniono 14 razy -2

  To żadnego nie wybrała? Szkoda :(

 • ja5

  Oceniono 14 razy -4

  nawet peruki nie umie ubrac...bo wystaja spodniej jej włosy hahaha..

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX