A jednak! Selena Gomez i Justin Bieber razem

Kolejny odcinek telenoweli.
Selena Gomez i Justin Bieber razem Kolejny odcinek telenoweli Justin Bieber nie jest singlem? Na Instagramie piosenkarza pojawiła się fotka z Seleną Gomez. Zdjęcie opatrzył wymownym komentarzem. U Justina Biebera ostatnio sporo zmian. Najpierw ogłosił, że robi sobie przerwę w karierze. Teraz wiadomo już, na co zamierza przeznaczyć wolny czas. Na Instagramie piosenkarza pojawiła się fotka z Seleną Gomez. Zdjęcie opatrzył wymownym komentarzem. Najwyraźniej tę dwójkę znów coś łączy. "Uwielbiam sposób, w jaki na mnie patrzysz" - napisał Justin. Justin już kiedyś publikował zdjęcia z Seleną. Później pojawiały się informacje o ich rozstaniu, każde z nich zajmowało się swoimi sprawami. A może przez ten czas cały czas byli razem? Natalia

U Justina Biebera ostatnio sporo zmian. Najpierw ogłosił, że robi sobie przerwę w karierze (Justin Bieber na Twitterze: Kochani, przechodzę na emeryturę). Teraz wiadomo już, na co zamierza przeznaczyć wolny czas. Na Instagramie piosenkarza pojawiła się fotka z Seleną Gomez. Zdjęcie opatrzył wymownym komentarzem. Najwyraźniej tę dwójkę znów coś łączy.

Uwielbiam sposób, w jaki na mnie patrzysz - napisał Justin.

Justin Bieber, Selena Gomezscreen Instagram

Justin już kiedyś publikował zdjęcia z Seleną. Później pojawiały się informacje o ich rozstaniu, każde z nich zajmowało się swoimi sprawami. A może przez ten czas cały czas byli razem?

Natalia