"Z pewną taką nieśmiałością" reklamowała podpaski, a potem musiała sprzedawać butelki po piwie. Pamiętacie Annę Patrycy?

Jej rola w spocie telewizyjnym podpasek Always przeszła do historii. W bardzo szybkim tempie stała się rozpoznawalna, jednak jej życie wcale nie przypominało bajki.

Anna Patrycy wystąpiła w reklamie podpasek, a hasło, które wypowiadała: "Z pewną taką nieśmiałością", stało się w bardzo krótkim czasie kultowe. Rola w spocie marki Always dała jej ogromną popularność, która niestety ją przytłoczyła. Patrycy postanowiła odejść z show-biznesu, a to oznaczało dla niej momentami bardzo ciężkie konsekwencje.

Los dał mi pstryczka w nos. Ja się utrzymywałam wtedy z renty po rodzicach i dorabiałam sobie w modelingu. Ale w pewnym  momencie powiedziałam sobie stop i została mi tylko renta po rodzicach. Ja byłam przyzwyczajona do wydawania pieniędzy i nagle, przyznam się, że po dwóch tygodniach moja renta się skończyła i zaczęłam zbierać butelki. Mieszkałam wtedy w bloku, ludzie zostawiali butelki po piwie, ja je brałam i zanosiłam do sklepu i miałam coś na przeżycie - przyznała w "DD TVN".

Anna PatrycyEAST NEWS/KAMIL PIKLIKIEWICZ

Patrycy z każdym miesiącem uczyła się coraz rozsądniej wydawać pieniądze. W końcu wyszła na prostą, skończyła filologię włoską i dziennikarstwo. Przez wiele lat była rzecznikiem prasowym firmy ubezpieczeniowej. Jednak gdyby zaproponowano jej możliwość ponownego wystąpienia w reklamie, bez wahania by się zgodziła.

To jest niezły pomysł. Taki sequel. W końcu "Terminatorów" było czterech, "Szklanych pułapek" chyba z sześć. Gdyby taka propozycja się pojawiła, chętnie bym ją przyjęła. Byłoby i śmiesznie, i strasznie. Patrycy always na wizji. To coś, jak Lenin wiecznie żywy - powiedziała w rozmowie z Kobieta.onet.pl.

Chcielibyście zobaczyć drugą część kultowej reklamy?

http://kobieta.onet.pl/anna-patrycy-
nadal-jestem-niesmiala/kw99w

psz

Więcej o:
Komentarze (27)
"Z pewną taką nieśmiałością" reklamowała podpaski, a potem musiała sprzedawać butelki po piwie. Pamiętacie Annę Patrycy?
Zaloguj się
 • puch.marny

  Oceniono 243 razy 215

  > Chcielibyście zobaczyć drugą część kultowej reklamy?

  Jasne. Podpaska Always - 20 lat później. Cokolwiek to znaczy.

 • karakuliambro

  Oceniono 189 razy 101

  Dlaczego nie? Z pewną taką nieśmiałością mogłaby reklamować środek na nietrzymanie moczu albo na wzdęcia.

 • sieradz2

  Oceniono 78 razy 66

  No cóż, żadna praca nie hańbi. Ja też w swoim życiu zbierałem butelki żeby mieć parę groszy. Ale podpasek jeszcze nie reklamowałem... Myślę, że wszystko przede mną.

 • babsko

  Oceniono 54 razy 36

  Tak !!! Fajna babeczka z dystansem do siebie. Troche do Milvy podobna.

 • golass

  Oceniono 35 razy 21

  a to nie byla kasia niekrasz od tej niepewnosci?

 • trzezwy

  Oceniono 84 razy 14

  „...Gdyby mi proponowali, to bym się zgodziła...”

  Fajne to żebranie.
  To tak jak o „lajki” na fejsbóku.
  ;>

 • lisa2

  Oceniono 46 razy 12

  "...gdyby zaproponowano jej możliwość ponownego wystąpienia w reklamie, bez wahania by się zgodziła."

  Propozycja przyjęta: mam pomysł na reklamę dla naszego rządu:

  była celebrytka chodzi po śmietnikach i zbiera wszystko co pozwala jej przeżyć - wszystko co da się spieniężyć: aluminiowe puszki, kable miedziane, pety papierosów, makulaturę w miarę suchą, jedzenie.

  Pieniądze starczą jej tylko na chleb. Często musi brać jakieś buty - mniej dziurawe niż własne. I wraca po tym do domu, i z uzbieranej żywności stara się przyrządzić w miarę jadalny posiłek.

  W podpisie: oszczędni żyją dłużej.

 • egon_olssen

  Oceniono 7 razy 5

  Anna Patrycy to raczej była ta, która (wg reklamy) miała zawsze sucho

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX