Agata Passent i Wojciech Kuczok nie rozwodzą się: Bzdury

Agata Passent i Wojciech Kuczok są razem. Nadal.

W połowie grudnia magazyn "Show" podał wiadomość o kryzysie w związku Agaty Passent i Wojciech Kuczoka (Zobacz: Passent i Kuczok rozwodzą się pół roku po ślubie? "Pomylili namiętność z miłością"). Anonimowy znajomy małżeństwa wróżył rychły koniec miłości. Tymczasem wspomniane doniesienia okazały się być jedynie plotką. Dosadnie poinformował o tym sam Wojciech Kuczok, który do dziennikarza "VIVY!" wysłał sms:

To bzdury - cytuje słowa Kuczoka magazyn. - Wiedz, że jesteśmy z Agatą, kochamy się, żyjemy razem. A doniesienia o końcu naszej miłości są równie wiarygodne, jak prognozy dotyczące końca świata.

Pogłoskom o rozstaniu zaprzeczyła także Magda Nosal, asystentka Passent.

Agata zdecydowanie dementuje wszelkie plotki o rozwodzie - powiedziała "VIVIE!".

Agata Passent, Wojciech KuczokKapif

Córka Agnieszki Osieckiej i Wojciech Kuczok pobrali się w czerwcu, zaledwie pół roku po pierwszym spotkaniu.

To uczucie spadło na nią jak grom z jasnego nieba. Do programu "Xsięgarnia" Agata Passent postanowiła zaprosić laureata Nagrody Nike za powieść "Gnój", Wojciecha Kuczoka i ta decyzja zupełnie odmieniła jej życie - pisał Fakt.pl.

Ślub Passent i Kuczoka był dużym zaskoczeniem. Kiedy felietonistka poznała pisarza, była jeszcze w związku z Wojciechem Wieteską, z którym ma syna. W wywiadzie dla "VIVY!" Kuczok przyznał, że nie wiedział za dużo o sytuacji rodzinnej Passent i nie miał poczucia, że rozbija związek.

To była fascynacja od pierwszego wejrzenia. Tempo piorunujące. Nie daliśmy sobie czasu na zastanawianie. Przez pół roku właściwie żyliśmy w łóżku - opowiadał Kuczok. - Nie było oświadczyn. Agata pierwsza podała pomysł, a ja natychmiast odpowiedziałem: "Jasne, kochamy się, więc się pobierzmy".

 

PHOTO: JAROSLAW WOJTALEWICZ/EAST NEWS  28/09/2012 WARSZAWA  NA PLANIE PROGRAMU TVP KAWA CZY  HERBATA?   N/Z: AGATA PASSENT  KUBA WIETESKA  DANIEL PASSENTEAST NEWS/JAROSLAW WOJTALEWICZ

 

karo

Więcej o: