Anna Mucha: Ciąża czasem ciąży, ale z drugiej strony jest mi przykro, że...

Co napisała na swoim blogu?
Anna Mucha o ciąży Co napisała na swoim blogu? Anna Mucha, która już niebawem po raz drugi zostanie mamą, napisała na swoim blogu o modnym ostatnio haśle "baby boom" Anna Mucha, która już niebawem po raz drugi zostanie mamą, napisała na swoim blogu o modnym ostatnio haśle "baby boom". Aktorka, która sama jest częścią tego zjawiska skusiła się na refleksję dotyczącą stanu błogosławionego. "Znów się świat do mnie uśmiecha, znów uśmiechają się kobiety, a i ja robię się pogodna na widok "baryłeczek". Ciąża czasem ciąży i udawanie, że jest inaczej, czy znów próba innego, na siłę nazewnictwa dla mnie nie przechodzi..." - czytamy na blogu Anna-mucha.bloog.pl. Gwiazda zdaje sobie jednak sprawę, że już lada dzień rozwiązanie: "Ale z drugiej strony jest mi przykro, że w sumie już niedługo w ciąży nie będę... Dlatego z takim sentymentem i nutką zazdrości dowiaduję się o kolejnych ciążach i bardzo Wam dziewczyny kibicuję!".

Anna Mucha, która już niebawem po raz drugi zostanie mamą, napisała na swoim blogu o modnym ostatnio haśle "baby boom". Aktorka, która sama jest częścią tego zjawiska skusiła się na refleksję dotyczącą stanu błogosławionego.

Znów się świat do mnie uśmiecha, znów uśmiechają się kobiety, a i ja robię się pogodna na widok "baryłeczek". Ciąża czasem ciąży i udawanie, że jest inaczej, czy znów próba innego, na siłę nazewnictwa dla mnie nie przechodzi... - czytamy na blogu Anna-mucha.bloog.pl.

Anna MuchaKapif

Gwiazda zdaje sobie jednak sprawę, że już lada dzień rozwiązanie.

Ale z drugiej strony jest mi przykro, że w sumie już niedługo w ciąży nie będę... Dlatego z takim sentymentem i nutką zazdrości dowiaduję się o kolejnych ciążach i bardzo Wam dziewczyny kibicuję!

Anna MuchaKapif

Plotek.pl również kibicuje wszystkim przyszłym mamom, nie tylko tym sławnym!

aga

Więcej o: