To pewne. Wojewódzki przechodzi do Radia Roxy. Naczelny: Największy show w historii

Kubę Wojewódzkiego już niedługo usłyszymy w Radiu Roxy.
To pewne. Wojewódzki w Radiu Roxy To ma być "największy codzienny show w historii polskiego eteru" To już pewne. Kuba Wojewódzki już nie dla Eski Rock, a dla Radia Roxy będzie "robił show w eterze". Potwierdził to naczelny Radia Roxy oraz sam Wojewódzki. Kuba Wojewódzki zmienił rozgłośnię radiową. Już nie dla Eski Rock, a dla Radia Roxy będzie "robił show w eterze". Mikołaj Lizut, redaktor naczelny stacji jest zachwycony perspektywą współpracy z Wojewódzkim, którego wychwalał na swoim Facebooku. "Będzie to stacja wybitnych i kontrowersyjnych osobowości radiowych. Tymon i Kędzior rozwalą Was o poranku, Dwa Neurony dobiją Was w soboty. Na deser odpalimy już niebawem największy codzienny show w historii polskiego eteru, który poprowadzi Kuba Wojewódzki" - zachwalał Mikołaj Lizut. Naczelny pożegnał też artystów, którzy do tej pory prowadzili swoje autorskie audycje m.in. Marię Peszek czy Katarzynę Nosowską i zapowiedział zmiany w ramówce. "Nowa sytuacja na rynku radiowym sprawia, że Radio Roxy kończy dzisiaj swą dotychczasową drogę. Pozwólcie w tym miejscu na podziękowania. Wszystkim, z którymi współtworzyliśmy Roxy przez wiele lat, wszystkim, którzy nie szczędzili tej stacji talentu, pracy i zapału bardzo serdecznie dziękuję! To zaszczyt pracować z Wami!!! Dziękuję Artystom i Didżejom, którzy tworzyli wieczorne audycje autorskie!" - napisał. Wojewódzki także obwieścił radosną nowinę na Facebooku (pisownia oryginalna). "Takich dwuch jak nas tszech to nie ma rzadne radio... Witamy w nowej bajce. Nie znam tej klawiatury a nalbliszszy komputer jest nie wiem gdzie..." - napisał. Jak informuje portal Gazeta.pl z Eski Rock Wojewódzki został zwolniony z powodu oszczędności. Przypomnijmy, że Agnieszka Szulim, która również pracowała w Esce Rock poinformowała na Facebooku, że tak jak Wojewódzki opuszcza radio.

Kuba Wojewódzki zmienił rozgłośnię radiową. Już nie dla Eski Rock, a dla Radia Roxy będzie "robił show w eterze". Mikołaj Lizut, redaktor naczelny stacji jest zachwycony perspektywą współpracy z Wojewódzkim, którego wychwalał na swoim Facebooku.

Będzie to stacja wybitnych i kontrowersyjnych osobowości radiowych. Tymon i Kędzior rozwalą Was o poranku, Dwa Neurony dobiją Was w soboty. Na deser odpalimy już niebawem największy codzienny show w historii polskiego eteru, który poprowadzi Kuba Wojewódzki.

Naczelny pożegnał też artystów, którzy do tej pory prowadzili swoje autorskie audycje m.in. Marię Peszek czy Katarzynę Nosowską i zapowiedział zmiany w ramówce.

Nowa sytuacja na rynku radiowym sprawia, że Radio Roxy kończy dzisiaj swą dotychczasową drogę. Pozwólcie w tym miejscu na podziękowania. Wszystkim, z którymi współtworzyliśmy Roxy przez wiele lat, wszystkim, którzy nie szczędzili tej stacji talentu, pracy i zapału bardzo serdecznie dziękuję! To zaszczyt pracować z Wami!!! Dziękuję Artystom i Didżejom, którzy tworzyli wieczorne audycje autorskie! - napisał.

Wojewódzki także obwieścił radosną nowinę na Facebooku (pisownia oryginalna).

Takich dwuch jak nas tszech to nie ma rzadne radio... Witamy w nowej bajce. Nie znam tej klawiatury a nalbliszszy komputer jest nie wiem gdzie... - napisał.

Post Kuby WojewódzkiegoScreen z Facebook.com

Poniżej cały wpis redaktora naczelnego Radia Roxy.

 

Post Mikołaja LizutaScreen z Facebook.com

Jak informuje portal Gazeta.pl z Eski Rock Wojewódzki został zwolniony z powodu oszczędności. Przypomnijmy, że Agnieszka Szulim, która również pracowała w Esce Rock poinformowała na Facebooku, że tak jak Wojewódzki opuszcza radio.

Kuba WojewódzkiKapif

majk

Czy Kuba Wojewódzki w Radiu Roxy to dobry pomysł?
Więcej o:
Komentarze (2)
To pewne. Wojewódzki przechodzi do Radia Roxy. Naczelny: Największy show w historii
Zaloguj się
  • forfiter_jr

    Oceniono 9 razy 7

    Z tego wynika, że to radio chce koniecznie zbankrutować.

  • lenore

    Oceniono 2 razy 0

    Na zdjeciu z prawej Kubus wyglada bardzo miętko, ktos mu pewnie fote z zaskoczenia strzelil :D

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX