Pół roku temu spadł na nią samobójca, teraz wzniosła sylwestrowy toast w szpitalu: Mam nadzieję, że ostatni raz

Złożyła życzenia.
Życzenia ze szpitala Pół roku temu spadł na nią samobójca, teraz wzniosła sylwestrowy toast w szpitalu. Beata Jałocha to fizjoterapeutka, na którą ponad pół roku temu spadł samobójca. Beata Jałocha to fizjoterapeutka, na którą ponad pół roku temu spadł samobójca. Do tej pory nie odzyskała w pełni zdrowia, chociaż z ogromnym samozaparciem poddaje się rehabilitacji. Teraz, za pośrednictwem Facebooka, złożyła noworoczne życzenia wszystkim, którzy ją wspierali. "Najlepsze życzenia noworoczne z wielkimi podziękowaniami, że byliście ze mną cały zeszły rok, to mój pierwszy sylwester w szpitalu, mam nadzieję, że ostatni!!!" Życzeniom towarzyszy toast wzniesiony lampką szampana.

Beata Jałocha to fizjoterapeutka, na którą ponad pół roku temu spadł samobójca. Do tej pory nie odzyskała w pełni zdrowia, chociaż z ogromnym samozaparciem poddaje się rehabilitacji (zob.: Beata Jałocha, na którą 3 miesiące temu spadł samobójca, wstała z wózka: Chcieć to móc). Teraz, za pośrednictwem Facebooka, złożyła noworoczne życzenia wszystkim, którzy ją wspierali.

Najlepsze życzenia noworoczne z wielkimi podziękowaniami, że byliście ze mną cały zeszły rok, to mój pierwszy sylwester w szpitalu, mam nadzieję, że ostatni!!!

Życzeniom towarzyszy toast wzniesiony lampką szampana.

Beata JałochaFacebook.com

Życzymy jak najszybszego powrotu do zdrowia.

alex

Więcej o:
Komentarze (2)
Pół roku temu spadł na nią samobójca, teraz wzniosła sylwestrowy toast w szpitalu: Mam nadzieję, że ostatni raz
Zaloguj się
 • mejlmi

  Oceniono 31 razy 31

  Pełnego powrotu do zdrowia w Nowym Roku. Wszystkiego dobrego!
  Że akurat na Panią trafiło... samobójca i taka chęć życia!
  Jestem Pani fanem!

 • lenore

  Oceniono 8 razy 8

  Zdrowka, kochana, jestes bardzo dzielna, tak trzymaj!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX