Kora wzięła ślub! Zmieniła też nazwisko

Uroczystość odbyła się w połowie grudnia.
Kora wzięła ślub! Uroczystość odbyła się w połowie grudnia. Kora i Kamil Sipowicz znają się przeszło 40 lat, ale dopiero teraz zdecydowali się zalegalizować swój związek. 12 grudnia wzięli ślub. Kora i Kamil Sipowicz znają się przeszło 40 lat, ale dopiero teraz zdecydowali się zalegalizować swój związek. O ceremonii, która odbyła się w połowie grudnia, Kora dopiero teraz poinformowała na Facebooku: "Miło nam powiadomić, iż 12 XII 2013 o godz. 12 przed Urzędniczką Urzędu Stanu Cywilnego Warszawa Bielany zawarliśmy związek małżeński. Świadkami byli Małgorzata Kittel i Mateusz Jackowski. W ceremonii wzięli udział również: Nika Bochniarz, Magdalena Środa, Kasia Litwin, Katarzyna Zielonka, Szymon Sipowicz, Leo Sipowicz, Krzysztof Środa, Ramona i Bobo. Towarzyszył nam utwór muzyczny Billy'ego Idola White Wedding. Olga Sipowicz (Kora) i Kamil Sipowicz." Jak widać, artystka podpisała się swoim nowym nazwiskiem: Kora Sipowicz.

Kora i Kamil Sipowicz znają się przeszło 40 lat, ale dopiero teraz zdecydowali się zalegalizować swój związek. O ceremonii, która odbyła się w połowie grudnia, Kora dopiero teraz poinformowała na Facebooku.

Miło nam powiadomić, iż 12 XII 2013 o godz. 12 przed Urzędniczką Urzędu Stanu Cywilnego Warszawa Bielany zawarliśmy związek małżeński. Świadkami byli Małgorzata Kittel i Mateusz Jackowski. W ceremonii wzięli udział również: Nika Bochniarz, Magdalena Środa, Kasia Litwin, Katarzyna Zielonka, Szymon Sipowicz, Leo Sipowicz, Krzysztof Środa, Ramona i Bobo. Towarzyszył nam utwór muzyczny Billy'ego Idola White Wedding. Olga Sipowicz (Kora) i Kamil Sipowicz.

Jak widać, artystka podpisała się swoim nowym nazwiskiem: Kora Sipowicz. Młodej parze wszystkiego dobrego na nowej drodze życia!

Kora, Kamil Sipowicz, RamonkaWBF

alex

Więcej o:
Komentarze (9)
Kora wzięła ślub! Zmieniła też nazwisko
Zaloguj się
 • russel

  Oceniono 33 razy 19

  Na nazwisko jackowska już nie przychodziły przesyłki z dziełami Marii Konopnickiej.

 • tenare

  Oceniono 34 razy 10

  Ramona już po odwyku?

 • do_podziwu

  Oceniono 22 razy 6

  Plotek -cos Was ostatnio "gwiazdy i znani" w "jajo" robia myslalem ,ze przed Wami nic sie nie ukryje nawet"sutek" a teraz wychodzi na to przyslowiowy "sutek" dostrzegacie a slubu czy rozwodu -nie . Zycze poprawy w 2014 roku( lepszych informatorow).
  Kora i Sipowicz - zalegalizowali to co trwa kilkanascie lat - pisze o nich -moze o to chodzi miedzy innymi.

 • toro567

  Oceniono 2 razy 2

  ale obrzydliwie i obleśnie wygląda ćpun Sipowic z- Jackowski byl o niebo lepszy !!!!!
  szkoda ze Kora sie pogubila i to malzenstwo z Jackowskim nie przetrwalo ...szkoda !

 • kupogon

  Oceniono 23 razy -9

  A jej pies też wystąpił z wnioskiem o zmianę nazwiska?
  Idę pogonić wielkie kupiszcze.

 • ja5

  Oceniono 71 razy -19

  Sipowicz wyglada bardzo niechlujnie..jak najgorszy lump.....jak mozna sie ubrac do teatru w pstrokatą koszule..???? z czapka na glowie...nie powinien sie wstydzic łysiny i w koncu tą czapke zdjąc nawet jak ma jakies plamy na czaszce......a Kora dla wiekszego pokrycia dziwactwa tez w czapce...ośmieszają sie albo niech nie chodza do teatru czy wsrod ludzi gdzie inni mezczyźni sa w bialych koszulach....wstyd......wstyd.......

 • lenore

  Oceniono 46 razy -20

  No tak, juz jej nazwisko Jackowska nie pomaga...

 • pan.malowany

  Oceniono 77 razy -25

  Obrzydliwa para zidiocialych zacpanych starcow

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX