Agent Tomek: Nadszedł czas i jestem przygotowany, żeby zostać ojcem

Ona wierzy w niego.
Agent Tomek: misja dziecko "Nadszedł czas i jestem przygotowany, żeby zostać ojcem" - W życiu każdego mężczyzny przychodzi czas, żeby zbudować dom, posadzić drzewo i począć dziecko - zdradził portalowi Se.pl agent Tomek. Wystarczyło, żeby zamyślony nad losem Polski agent Tomek rozbił luksusowe auto swojej dziewczyny, Katarzyny Sztylc, i niemal z dnia na dzień oboje stali się najbardziej gorącą parą w kraju. Romantycznej historii ciąg dalszy, ponieważ były tropiciel afer korupcyjnych, a obecnie poseł na Sejm, przygotowuje się do kolejnej ważnej misji. - W życiu każdego mężczyzny przychodzi czas, żeby zbudować dom, posadzić drzewo i począć dziecko. U mnie ten czas właśnie nadszedł i myślę, że jestem przygotowany do tego, aby być dobrym ojcem - powiedział agent Tomek portalowi Se.pl. W to, że agent Tomek, który zamierza "począć dziecko", będzie dobrym ojcem, wierzy jego ukochana. To jest nasze wielkie marzenie. Tomek jest odpowiedzialny, opiekuńczy i wiem, że doskonale poradzi sobie w roli ojca - powiedziała Katarzyna Sztylc w tym samym wywiadzie. Niedawno dowiedzieliśmy się, że Katarzyna Sztylc zmaga się z trudną chorobą. - Jestem dobrej myśli i mam nadzieję, że pokonam nowotwór tarczycy. W styczniu jest zamykany etap mojego intensywnego leczenia - dodała. Życzymy zdrowia.

Wystarczyło, żeby zamyślony nad losem Polski agent Tomek rozbił luksusowe auto swojej dziewczyny, Katarzyny Sztylc, i niemal z dnia na dzień oboje stali się najbardziej gorącą parą w kraju. Romantycznej historii ciąg dalszy, ponieważ były tropiciel afer korupcyjnych, a obecnie poseł na Sejm, przygotowuje się do kolejnej ważnej misji.

W życiu każdego mężczyzny przychodzi czas, żeby zbudować dom, posadzić drzewo i począć dziecko. U mnie ten czas właśnie nadszedł i myślę, że jestem przygotowany do tego, aby być dobrym ojcem - powiedział agent Tomek portalowi Se.pl.

W to, że agent Tomek, który zamierza "począć dziecko", będzie dobrym ojcem, wierzy jego ukochana.

To jest nasze wielkie marzenie. Tomek jest odpowiedzialny, opiekuńczy i wiem, że doskonale poradzi sobie w roli ojca - powiedziała Katarzyna Sztylc w tym samym wywiadzie.

Niedawno dowiedzieliśmy się, że Katarzyna Sztylc zmaga się z trudną chorobą.

Jestem dobrej myśli i mam nadzieję, że pokonam nowotwór tarczycy. W styczniu jest zamykany etap mojego intensywnego leczenia - dodała.

Życzymy zdrowia.

Katarzyna Sztylc, agent Tomek, Tomasz Kaczmarek, Tomek KaczmarekEast News

alex

Więcej o:
Komentarze (12)
Agent Tomek: Nadszedł czas i jestem przygotowany, żeby zostać ojcem
Zaloguj się
 • ashydro

  Oceniono 25 razy 19

  Rutkowski pomyleniec już został ojcem,teraz następny...
  Tylko współczuć dzieciom.

 • do_podziwu

  Oceniono 25 razy 17

  "Kurna jego olek" - abstrahuje od " agenta Tomka, i afer innych." , ale jako posel na SEJM RP , Tomasz Kaczmarek takie pierdoly opowiada na portalach - przyszedl czas by poczac dziecko, dom zbudowac , drzewko posadzic,Tomek jest odpowiedzialny, opiekuńczy i wiem, że doskonale poradzi sobie w roli ojca - facet Ty jestes poslem, jednym z 460 czy dorosles do tej roli? - o tym wypowiadaj sie , tego oczekuja Twoi wyborcy !

 • morgana50

  Oceniono 19 razy 15

  a co z już żyjącymi dziećmi, dla których była złą matką, że jej sąd odebrał dzieci?!? tych jej nie odbierze ?!? a co z rakiem "mamusi" ? czyżby to ściema i ocieplanie wizerunku pary?!?

 • ciocia.lodzia

  Oceniono 21 razy 13

  To nie gadaj ty maryjny playboyu, tylko idź w PiSdu . . . !

 • russel

  Oceniono 7 razy 5

  Gnida – jajo wszy. Kształtu owalnego, otoczone grubą otoczką, najczęściej koloru białego lub biało-żółtego. Ma zamknięcie w postaci wieczka

 • kk

  Oceniono 6 razy 4

  Ale czy choroba tarczycy nie jest poważną przeszkodą w kwestii zajścia w ciążę itd...???????

 • jaro8910

  Oceniono 12 razy 4

  A ja jestem przygotowany żeby się wysr.. Boże, ludzie naprawdę chcą czytać takie rzeczy ?!

 • puch.marny

  Oceniono 7 razy 3

  Biedne dziecko...

 • dziwne

  Oceniono 2 razy 2

  O nie! Błagam nie rozmnażaj się człowieku!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX