Twarz Dominiki Ostałowskiej zmieniła się? To nie wynik operacji plastycznej, a...

Aktorka wyznała, że nie przeszła operacji plastycznej. Zmiana w jej wyglądzie spowodowana ma być chorobą.
Twarz Ostałowskiej zmieniła się? To nie wynik operacji plastycznej, a... Jak podaje Se.pl, Dominika Ostałowska walczy z niedoczynnością tarczycy. To dlatego jej twarz jest opuchnięta i aktorka przytyła ostatnio kilka kilogramów Dominika Ostałowska od kilku miesięcy nie przypomina siebie. Aktorka przytyła, a jej twarz mocno się zmieniła. Krążyły plotki, że serialowa Marta z "M jak miłość" poprawiła nieco swoją urodę. Ostałowska odniosła się do tych informacji w "Twoim Imperium". - Należę do kobiet, które nie ingerują w plan matki natury. Poza masażem i maseczkami nawilżającymi nie robię prawie nic. Jak podaje Se.pl, aktorka walczy z niedoczynnością tarczycy. To dlatego jej twarz jest opuchnięta i aktorka przytyła ostatnio kilka kilogramów. Przypomnijmy, że z tą samą chorobą zmaga się Aleksandra Kisio, która przytyła prawie 9 kilogramów. Życzymy zdrowia!

Dominika Ostałowska od kilku miesięcy nie przypomina siebie. Aktorka przytyła, a jej twarz mocno się zmieniła. (Zobacz: Dominika Ostałowska to piękna kobieta, ale na gali "M jak miłość" wyglądała fatalnie). Krążyły plotki, że serialowa Marta z "M jak miłość" poprawiła nieco swoją urodę. Ostałowska odniosła się do tych informacji w "Twoim Imperium".

Należę do kobiet, które nie ingerują w plan matki natury. Poza masażem i maseczkami nawilżającymi nie robię prawie nic.

Dominika OstałowskaKapif

Dominika OstałowskaKapif

Jak podaje Se.pl, aktorka walczy z niedoczynnością tarczycy. To dlatego jej twarz jest opuchnięta i aktorka przytyła ostatnio kilka kilogramów. Przypomnijmy, że z tą samą chorobą zmaga się Aleksandra Kisio, która przytyła prawie 9 kilogramów (Zobacz: Aleksandra Kisio opowiedziała o swojej chorobie: Przytyłam, ciągle czułam się zmęczona).

Podobno aktorka próbuje wrócić do poprzedniej formy.

Życzymy zdrowia!

Dominika OstałowskaKapif

majk