Iza Miko: Chodziłam na spotkania klubu AA na darmowe jedzenie. Teraz chodzę na terapię dla...

Iza Miko zdradziła, że wegańskiej diety przestrzega nawet w trakcie Świąt.
Świąteczne wyznania Izy Miko Aktorka zdradziła, że wegańskiej diety przestrzega nawet w trakcie Świąt. Iza Miko, która teraz robi aktorską karierę w USA, wyznała w "DD TVN", że zanim przyszedł sukces, chodziła na spotkania grupy AA w Nowym Jorku, żeby coś zjeść. Iza Miko przyjechała na Święta do Polski. Z tej okazji gościła w studio "DD TVN". Aktorka, która robi karierę w USA wyznała, że nim stanęła w Stanach na nogi musiała oszczędzać na wszystkim, także na jedzeniu. - Kiedyś chodziłam na spotkania AA, żeby sobie podjeść. W Nowym Jorku zawsze było darmowe jedzenie, ciasteczko, mleko - wyznała w "Dzień dobry TVN". Teraz jednak pewnie niczego by nie skosztowała na takich spotkaniach, bo jest weganką. Ścisłej diety przestrzega nawet w trakcie Świąt. Ma nawet wypróbowane przepisy. - Mam wegańskie Święta. Robię warzywne pasztety z tofu i z nerkowca. Robię też wegański sernik. Stawiam koło zwykłego sernika i może ktoś się skusi - powiedziała. Iza Miko zagrała w filmie "Thinspiration" poruszającym sprawę anoreksji. Musiała schudnąć do roli, mimo że jest bardzo szczupła, jej normalna waga to 50 kg. - Do filmu schudłam 6 kg - przyznała. - Gram personifikację anoreksji, więc to paskudna rola. Nie wiedziałam, że ta obsesja odchudzania się jest tak powszechna. To daje komuś kontrolę. Wiele osób myśli: To jedno mogę kontrolować, mogę być chuda, mogę nie jeść. Najwyraźniej bliskość Świąt sprowokowała u Miko szczere wyznania. Aktorka zdradziła, że uczestniczy w terapii, żeby odciąć się od byłych partnerów, którzy byli uzależnieni od alkoholu i nie tylko. Przyznała, że przyciąga niewłaściwych mężczyzn. - Tak to jest, że się wydaje, że facet jest zdrowy, a potem... A my ich przyciągamy. Terapia na którą chodzę, program Alanol jest dla ludzi bliskich i przyjaciół alkoholików - powiedziała. Mimo uporczywych zabiegów Marcina Prokopa, Miko nie chciała wyjawić, czy z kimś się spotyka. - Zawsze ktoś tam jest. Mi się nie nudzi.- zapewniła. - Jak jestem z kimś, to bardzo to poważnie traktuję, ale wolę być sama, bo wtedy więcej się koncentruję na sobie. Jak się jestem w związku, to zawsze jest tak, że się koncentruję na facecie. Niezależnie od tego, czy jestem sama czy nie, zawsze jestem szczęśliwa. Teraz się koncentruję na sobie - powiedziała.

Iza Miko przyjechała na Święta do Polski. Z tej okazji gościła w studio "DD TVN". Aktorka, która robi dziś karierę w USA wyznała, że nim stanęła w Stanach na nogi musiała oszczędzać na wszystkim, także na jedzeniu.

Kiedyś chodziłam na spotkania AA, żeby sobie podjeść. W Nowym Jorku zawsze było darmowe jedzenie, ciasteczko, mleko - wyznała w "Dzień dobry TVN".

Teraz jednak pewnie niczego by nie skosztowała na takich spotkaniach, bo jest weganką. Ścisłej diety przestrzega nawet w trakcie Świąt. Ma nawet wypróbowane przepisy.

Mam wegańskie Święta. Robię warzywne pasztety z tofu i z nerkowca. Robię też wegański sernik. Stawiam koło zwykłego sernika i może ktoś się skusi - powiedziała.

Izabella MikoEast News

Iza Miko zagrała w filmie "Thinspiration" poruszającym sprawę anoreksji. Musiała schudnąć do roli, mimo że jest bardzo szczupła, jej normalna waga to 50 kg (Iza Miko zagrała anorektyczkę i drastycznie schudła. "Ważę zazwyczaj 50 kg, a teraz...").

Do filmu schudłam 6 kg - przyznała. - Gram personifikację anoreksji, więc to paskudna rola. Nie wiedziałam, że ta obsesja odchudzania się jest tak powszechna. To daje komuś kontrolę. Wiele osób myśli: To jedno mogę kontrolować, mogę być chuda, mogę nie jeść.

Izabella Miko arrives at Chateau Marmont with her dog. <P> Pictured: Izabella Miko <P><B>Ref: SPL593293  120813  </B><BR/> Picture by: All Access Photo / Splash News<BR/> </P><P> <B>Splash News and Pictures</B><BR/> Los Angeles: 310-821-2666<BR/> New York: 212-619-2666<BR/> London: 870-934-2666<BR/> photodesk@splashnews.com<BR/> </P>ALL ACCESS PHOTO / SPLASH NEWS/EAST NEWS/All Access Photo / Splash News

Najwyraźniej bliskość Świąt sprowokowała u Miko szczere wyznania. Aktorka zdradziła, że uczestniczy w terapii, żeby odciąć się od byłych partnerów, którzy byli uzależnieni od alkoholu i nie tylko. Przyznała, że przyciąga niewłaściwych mężczyzn.

Tak to jest, że się wydaje, że facet jest zdrowy, a potem... A my ich przyciągamy. Terapia na którą chodzę, program Alanol jest dla ludzi bliskich i przyjaciół alkoholików - powiedziała.

Mimo uporczywych zabiegów Marcina Prokopa, Miko nie chciała wyjawić, czy z kimś się spotyka.

Zawsze ktoś tam jest. Mi się nie nudzi.- zapewniła. - Jak jestem z kimś, to bardzo to poważnie traktuję, ale wolę być sama, bo wtedy więcej się koncentruję na sobie. Jak się jestem w związku, to zawsze jest tak, że się koncentruję na facecie. Niezależnie od tego, czy jestem sama czy nie, zawsze jestem szczęśliwa. Teraz się koncentruję na sobie - powiedziała.

HOLLYWOOD, CA - NOVEMBER 12: Izabello Miko attends FACE TO FACE AKTUELL/REPORTER/Mayer/face to face

Vic