"Party": Kaja Śródka jest w ciąży. To zdjęcie mówi samo za siebie

Kaja Śródka spodziewa się dziecka.
"Party": Kaja Śródka jest w ciąży Znana projektantka spodziewa się dziecka. Według zapewnień czasopisma "Party", Kaja Środka, projektantka marki The Frock i była dziewczyna Borysa Szyca, jest w piątym miesiącu ciąży. Wygląda na to, że show-biznes wzbogaci się o kolejną sławną mamę. Według zapewnień "Party" w ciąży jest Kaja Środka, projektantka marki The Frock i była dziewczyna Borysa Szyca. Według informatorów pisma to już piąty miesiąc. Ojcem dziecka jest Patryk Mikiciuk, dziennikarz TVN Turbo. - Kaja ma silne przeczucie, że będzie to chłopak - mówi znajoma Śródki w rozmowie z "Party". Śródka i Mikiciuk z kompletowaniem wyprawki oraz urządzaniem pokoju dla dziecka chcą czekać aż do porodu, czyli do kwietnia 2014. Przyszła mama jednak nie będzie jednak do tego czasu siedzieć bezczynnie. Z racji swojej profesji ponoć nie wyklucza zaprojektowania kolekcji dla dzieci. - Dziecko Kai na pewno będzie fashionistą, więc mama będzie musiała zaprojektować kolekcję dla maluchów - mówi w "Party" znajoma Kai. Kaja Śródka prowadzi publiczny profil na Facebooku, z którego fani mogą dowiedzieć się o najważniejszych momentach z jej życia. Choć, co prawda, o ciąży nie napisała ani słowem, to zamieszczone przez projektantkę zdjęcie z jej urodzin, może wiele sugerować... Rodzicom serdecznie gratulujemy.

Wygląda na to, że show-biznes wzbogaci się o kolejną sławną mamę. Według zapewnień "Party" w ciąży jest Kaja Środka, projektantka marki The Frock i była dziewczyna Borysa Szyca. Według informatorów pisma to już 5-ty miesiąc. Ojcem dziecka jest Patryk Mikiciuk, dziennikarz TVN Turbo.

Kaja ma silne przeczucie, że będzie to chłopak - mówi znajoma Śródki "Party".

Kaja Śródka, Patryk MikiciukKapif

Śródka i Mikiciuk z kompletowaniem wyprawki oraz urządzaniem pokoju dla dziecka chcą czekać aż do porodu, czyli do kwietnia 2014. Przyszła mama jednak nie będzie jednak do tego czasu siedzieć bezczynnie. Z racji swojej profesji ponoć nie wyklucza zaprojektowania kolekcji dla dzieci.

Dziecko Kai na pewno będzie fashionistą, więc mama będzie musiała zaprojektować kolekcję dla maluchów - mówi w "Party" znajoma Kai.

Kaja Śródka prowadzi publiczny profil na Facebooku, z którego fani mogą dowiedzieć się o najważniejszych momentach z jej życia. Choć, co prawda, o ciąży nie napisała ani słowem, to zamieszczone przez projektantkę zdjęcie z jej urodzin, może wiele sugerować...

Kaja Śródka

Kaja Śródka, brzuch, ciążaScreen z Facebook.com/kaja.srodka

Rodzicom serdecznie gratulujemy.

karo