Hardkorowy Koksu rozwodzi się! "Miała aferę z kolesiem, ukradła mi kasę i zostawiła mnie"

Jego żona opublikowała wyniki badań, z których wynika, że kulturysta jest bezpłodny.
Hardkorowy Koksu rozwodzi się! "Miała aferę z kolesiem w Stanach, ukradła mi kasę i zostawiła mnie" Robert Burneika, znany bardziej jako Hardkorowy Koksu, rozwodzi się! Jego żona opublikowała wyniki badań, z których wynika, że kulturysta jest bezpłodny. Robert Burneika, znany bardziej jako Hardkorowy Koksu, rozstał się z żoną Katarzyną po 10 latach małżeństwa. Nie rozeszli się w zgodzie, o czym świadczą między innymi ich wypowiedzi na Facebooku. Żona kulturysty opublikowała skan badań, z których wynika, że Burneika jest bezpłodny. Stan jego zdrowia miał być bezpośrednią przyczyną zakończenia związku. Sportowiec w odwecie przedstawił swoje stanowisko i, według niego, prawdziwy powód rozwodu. "Na pewno ktoś już słyszał o rozwodzie, to Wam powiem! Po 10 latach Kasia i Ja rozwodzimy się! Tylko Kasia próbuje teraz odwrócić karty że to Ja ją zostawiam. Prawda jest taka że miała aferę z kolesiem w Stanach, ukradła mi kasę i zostawiła mnie, później wysłała wiadomość że chce rozwód. Ale minęło parę tygodni i zachciało się więcej kasy, to teraz publikuje na facebooku moje prywatne badania gdzie w Stanach może przez to odrazu stracić swoją Nursing License za takie rzeczy!!! Dostaje maile od niej tylko o szantaż ,kasa, kasa, kasa albo mnie zniszczy na oczach fanów! Na dole zdjęcia co ona napisała i umowa rozwodu z datą, żeby nikt nie mówił że jest to ściema. Kochanek mieszka w Stanach, CT, New Britain, ona to bardzo kryje żeby nikt nie wiedział, jak ktoś ma jakieś info to proszę mi wysłać, dziękuje! Pozdrowienia" Harkorowy Koksu na potwierdzenie swojej wersji wydarzeń, załączył skan umowy z prawnikiem.

Robert Burneika, znany bardziej jako Hardkorowy Koksu, rozstał się z żoną Katarzyną po 10 latach małżeństwa.

Nie rozeszli się w zgodzie, o czym świadczą między innymi ich wypowiedzi na Facebooku. Żona kulturysty opublikowała skan badań, z których wynika, że Burneika jest bezpłodny. Stan jego zdrowia miał być bezpośrednią przyczyną zakończenia związku. Sportowiec w odwecie przedstawił swoje stanowisko i, według niego, prawdziwy powód rozwodu.

Na pewno ktoś już słyszał o rozwodzie, to Wam powiem! Po 10 latach Kasia i ja rozwodzimy się! Tylko Kasia próbuje teraz odwrócić karty że to Ja ją zostawiam. Prawda jest taka że miała aferę z kolesiem w Stanach, ukradła mi kasę i zostawiła mnie, później wysłała wiadomość że chce rozwód. Ale minęło parę tygodni i zachciało się więcej kasy, to teraz publikuje na facebooku moje prywatne badania gdzie w Stanach może przez to odrazu stracić swoją Nursing License za takie rzeczy!!!Dostaje maile od niej tylko o szantaż ,kasa, kasa, kasa albo mnie zniszczy na oczach fanów! Na dole zdjęcia co ona napisała i umowa rozwodu z datą, żeby nikt nie mówił że jest to ściema.Kochanek mieszka w Stanach, CT, New Britain, ona to bardzo kryje żeby nikt nie wiedział, jak ktoś ma jakieś info to proszę mi wysłać, dziękuje - napisał na Facebooku.
Na pewno ktoś już słyszał o rozwodzie, to Wam powiem!
Po 10 latach Kasia i Ja rozwodzimy się! Tylko Kasia próbuje teraz odwrócić karty że to Ja ją zostawiam. Prawda jest taka że miała aferę z kolesiem w Stanach, ukradła mi kasę i zostawiła mnie, później wysłała wiadomość że chce rozwód. Ale minęło parę tygodni i zachciało się więcej kasy, to teraz publikuje na facebooku moje prywatne badania gdzie w Stanach może przez to odrazu stracić swoją Nursing License za takie rzeczy!!!
Dostaje maile od niej tylko o szantaż ,kasa, kasa, kasa albo mnie zniszczy na oczach fanów! Na dole zdjęcia co ona napisała i umowa rozwodu z datą, żeby nikt nie mówił że jest to ściema.
Kochanek mieszka w Stanach, CT, New Britain, ona to bardzo kryje żeby nikt nie wiedział, jak ktoś ma jakieś info to proszę mi wysłać, dziękuje! Pozdrowienia
https://www.facebook.com/michal.czarkowski.77?fref=

Robert Burneika, Katarzyna Burneika, Hardkorowy KoksuWBF

Harkorowy Koksu na potwierdzenie swojej wersji wydarzeń, załączył skan umowy z prawnikiem.

Robert Burneika, Hardkorowy KoksuScreen z Facebook.com/RobertBurneika

psz