Jan Ziobro i jego narty z napisem "Luz w d*pie" bohaterami sieci. Skoczek: Cieszę się, że internet szaleje

Teraz czekamy na memy.
Jan Ziobro rozluźnił atmosferę Jan Ziobro i jego narty z napisem "Luz w d*pie" bohaterami sieci Skoczek Jan Ziobro i jego narty z napisem "Luz w d*pie" stali się bohaterami sieci. Skoczek: Cieszę się, że internet szaleje W tamtym roku mieliśmy Piotra Żyłę, wcześniej Adama Małysza, a teraz wygląda na to, że kolejnym narciarskim idolem Polaków zostanie w tym sezonie Jan Ziobro. Zwycięzca z Engelbergu z miejsca stał się bohaterem internetu nie tylko za sprawą swoich sukcesów sportowych. Na swoich nartach umieścił napis "Luz w d*pie". Sam bohater jest niezwykle zadowolony, że swoim kawałem rozruszał internautów. - Cieszę się, że internet szaleje. Brakowało swobody, było dużo kombinowania i tak sobie napisałem na nartach: "Luz w d*pie". No i taka jest prawda. Napisałem to przed weekendem. Mieliśmy jeszcze jeden tekst "Luz w d*pie i nisko w progach, ale wykorzystał go Bartek Kłusek, a ja go udoskonaliłem i tak sobie napisałem - powiedział Jan Ziobro portalowi Sport.pl. Czujni internauci zareagowali natychmiast. Facebookowych profili poświęconych hasłu "Luz w d*pie" powstało bez liku. Teraz tylko czekać wysypu internetowych memów, których bohaterem będzie Jan Ziobro i jego narty.

W tamtym roku mieliśmy Piotra Żyłę, wcześniej Adama Małysza, a teraz wygląda na to, że kolejnym narciarskim idolem Polaków zostanie w tym sezonie Jan Ziobro. Zwycięzca z Engelbergu z miejsca stał się bohaterem internetu nie tylko za sprawą swoich sukcesów sportowych. Spójrzcie tylko na napis na jego nartach!

. Fot.

Sam bohater jest niezwykle zadowolony, że swoim kawałem rozruszał internautów.

Cieszę się, że internet szaleje. Brakowało swobody, było dużo kombinowania i tak sobie napisałem na nartach: "Luz w d*pie". No i taka jest prawda. Napisałem to przed weekendem. Mieliśmy jeszcze jeden tekst "Luz w d*pie i nisko w progach, ale wykorzystał go Bartek Kłusek, a ja go udoskonaliłem i tak sobie napisałem - powiedział Jan Ziobro portalowi Sport.pl.

Czujni internauci zareagowali natychmiast. Facebookowych profili poświęconych hasłu "Luz w d*pie" powstało bez liku. Oto poszlaka:

Jan Ziobro Facebook.com

Teraz tylko czekać wysypu internetowych memów, których bohaterem będzie Jan Ziobro i jego narty.

alex