Pawlicki rozstał się z dziewczyną. "Maria miała dość spotkań Antka z Agą i ich gorącej linii"

Agnieszka Więdłocha od 2008 roku gra z Pawlickim w "Czasie honoru". Czyżby byli zakochani w sobie nie tylko w serialu?
Pawlicki rozstał się z dziewczyną "Maria miała dość spotkań Antka z Agą i ich gorącej linii" Agnieszka Więdłocha od 2008 roku gra z Antonim Pawlickim w "Czasie honoru". Czyżby byli zakochani w sobie nie tylko w serialu? Antoni Pawlicki i Maria Stefańska zakończyli związek. Jak podało "Na żywo", para od 1,5 roku mieszkała razem na Saskiej Kępie i wspólnie wychowywała synka Stefańskiej, jednak relacja nie przetrwała kryzysu. W 2012 roku Pawlicki został sfotografowany z Agnieszką Więdłochą, koleżanką z "Czasu honoru", w parku o 3 nad ranem w jednoznacznej sytuacji. Przytulali się i całowali, a nad ranem razem odjechali taksówką. Gram z różnymi aktorkami i jeżeli ktoś nie jest w stanie zrozumieć, że nasze relacje są wyłącznie zawodowe, to nie da się kontynuować takiego związku - cytuje wypowiedź aktora "Na żywo". Maria Stefańska wybaczyła ukochanemu chwile słabości, jednak podobno nadal nie mogła poradzić sobie z tym, że pozostaje on w bardzo zażyłych kontaktach z Więdłochą. Być może liczyła na to, że ich drogi się rozejdą kiedy zakończą się zdjęcia do "Czasu honoru". Jednak we wrześniu okazało się, że producenci zdecydowali o kontynuacji serialu. - Maria miała dość spotkań Antka z Agą i ich gorącej telefonicznej linii. Jego zniecierpliwiła jej obsesyjna zazdrość i wyprowadził się - twierdzi informator "Na żywo". Według ustaleń gazety, Agnieszka Więdłocha jest podobno zadowolona z obrotu sprawy.

Antoni Pawlicki i Maria Stefańska zakończyli związek. Jak podało "Na żywo", para od 1,5 roku mieszkała razem na Saskiej Kępie i wspólnie wychowywała synka Stefańskiej, jednak relacja nie przetrwała kryzysu. W 2012 roku Pawlicki został sfotografowany z Agnieszką Więdłochą, koleżanką z "Czasu honoru", w parku o 3 nad ranem w jednoznacznej sytuacji. Przytulali się i całowali, a nad ranem razem odjechali taksówką.

Gram z różnymi aktorkami i jeżeli ktoś nie jest w stanie zrozumieć, że nasze relacje są wyłącznie zawodowe, to nie da się kontynuować takiego związku - cytuje wypowiedź aktora "Na żywo".

Antoni Pawlicki, Maria Stefańska KAPiF

Maria Stefańska wybaczyła ukochanemu chwile słabości, jednak podobno nadal nie mogła poradzić sobie z tym, że pozostaje on w bardzo zażyłych kontaktach z Więdłochą. Być może liczyła na to, że ich drogi się rozejdą kiedy zakończą się zdjęcia do "Czasu honoru". Jednak we wrześniu okazało się, że producenci zdecydowali o kontynuacji serialu.

Maria miała dość spotkań Antka z Agą i ich gorącej telefonicznej linii. Jego zniecierpliwiła jej obsesyjna zazdrość i wyprowadził się - twierdzi informator "Na żywo".

Według ustaleń gazety, Agnieszka Więdłocha jest podobno zadowolona z obrotu sprawy.

Agnieszka Więdłocha, Antoni Pawlicki Kapif

 

psz