Asystentka Lawson: Pozwalała palić marihuanę i papierosy swoim nieletnim dzieciom

Nowe fakty w sprawie!
Lawson pozwalała córce palić marihuanę Nowe fakty w sprawie słynnej kucharki! Znamy kolejne szokujące doniesienia w sprawie Nigelli Lawson. Elisabetta Grillo, była asystentka słynnej kucharki, zeznała w sądzie, że gwiazda pozwalała palić marihuanę swojej 16-letniej córce Cosimie oraz córce Charlesa Saatchi'ego, 17-letniej wówczas Phoebe. Grillo miała wyjaśnić przed sądem dlaczego kupowała papierosy nieletnim dzieciom Nigelli i na co wydała 350 dol. będąc na lotnisku JFK w 2010 roku. - Wydałam te pieniądze na papierosy dla dziewczyn. Nie pamiętam, ile paczek kupiłam. Nie widziałam w tym nic złego... Zwłaszcza, że Nigella pozwalała im palić marihuanę... - powiedziała była asystentka Lawson. Coraz więcej faktów przemawia również za tym, ze Nigella zażywała kokainę. Grillo utrzymuje, że znalazła "dowody" w obu mieszkaniach gwiazdy. Sędzia zapytał ją, skąd ma pewność, że substancja, którą znalazła to kokaina. - Wiem, co to było. Oglądam telewizję! Może pochodzę z małej wsi, ale nie jestem naiwna. W obu mieszkaniach często znajdowałam ubrudzone białym proszkiem karty kredytowe oraz banknoty pozwijane w ruloniki. To się zdarzyło kilka razy - powiedziała Grillo. Kobieta twierdzi, że nie przyjęła znacznej sumy pieniędzy od męża Nigelli w zamian za milczenie. - Pracowałam tam przez 14 lat, byłam częścią rodziny. Nie zrobiłabym czegoś takiego - powiedziała. Najnowsze oskarżenie wobec Nigelli nie zostały jeszcze potwierdzone, a sama gwiazda nie miała okazji odnieść się do tych słów. W zeszłym tygodniu wyznała, że paliła skręty na oczach dzieci. Przekonywała je ponoć, że jest to lekarstwo na sen.

Znamy kolejne szokujące doniesienia w sprawie kulinarnej królowej Anglii, Nigelli Lawson. Elisabetta Grillo, była asystentka Nigelli zeznała w sądzie, że gwiazda pozwalała palić marihuanę swojej córce, 16-letniej wówczas Cosimie oraz córce Charlesa Saatchi'ego, 17-letniej wówczas Phoebe. Sąd chciał bowiem wyjaśnić, dlaczego Grillo kupowała papierosy nieletnim dzieciom Nigelli. Miała wytłumaczyć się z rachunku z lotniska JFK w Nowym Jorku z 2010 roku, opiewającego na ok. 350 złotych.

Wydałam te pieniądze na papierosy dla dziewczyn. Nie pamiętam, ile paczek kupiłam. Nie widziałam w tym nic złego... Cóż, skoro Nigella pozwalała im palić marihuanę... - powiedziała Grillo.

To najnowsze oskarżenie wobec Nigelli nie zostało jeszcze dokładnie sprawdzone, a sama gwiazda nie miała jeszcze okazji odnieść się do tych słów. W zeszłym tygodniu wyznała jednak, że paliła skręty na oczach dzieci. Miały one sądzić, że to lekarstwo na sen (Zobacz: Nigella Lawson przyznała się do brania narkotyków: Nie jestem z tego dumna).

Nigella LawsonEastNews

Pojawiły się także kolejne zarzuty o zażywanie kokainy. Grillo utrzymuje, że znalazła "dowody" w obu mieszkaniach Nigelli. Sędzia zapytał byłą asystentkę, skąd ma pewność, że substancja, którą znalazła to kokaina.

Wiem, co to było. Oglądam telewizję! Może pochodzę z małej wsi, ale nie jestem naiwna - powiedziała.

Dodała także, że w mieszkaniach często znajdowała ubrudzone białym proszkiem karty kredytowe oraz banknoty pozwijane  w ruloniki.

W łazience znalazłam także małą torebeczkę z białym proszkiem. Wyrzuciłam ją do kosza na śmieci. To się zdarzyło kilka razy.

Italian sisters Elisabetta (L) and Francesca Grillo arrive at Isleworth Crown Court in west London November 27, 2013. The two former assistants to celebrity chef Nigella Lawson appeared at court on Wednesday charged with fraud. REUTERS/Toby Melville (BRITAIN - Tags: CRIME LAW ENTERTAINMENT)REUTERS/TOBY MELVILLE

Kobieta zaprzeczyła także, że miała przyjąć ogromną sumę pieniędzy od męża Nigelli w zamian za milczenie.

Pracowałam tam przez 14 lat, byłam częścią rodziny. Nie zrobiłabym czegoś takiego.

Kobieta przez cały czas przesłuchania powtarzała także, jak źle czuje się z opowiadaniem o tych sprawach publicznie, ale doszła do wniosku, że świat musi poznać prawdę. Impulsem miało być słynne już zdjęcie, na którym Saatchi dusi Lawson (Zobacz: Mąż Nigelli Lawson dusił ją w restauracji? Szokujące doniesienia brytyjskiego tabloidu). Grillo utrzymuje, że jej były szef nie robił żonie krzywdy, a "oglądał jej nos". Miał to być kolejny dowód na to, że Nigella znów przyjmuje narkotyki.

Nigella LawsonSunday People

aga