Ania Rusowicz wyszła ze szpitala. "Zbiera siły przed najbliższymi koncertami"

Po dwóch tygodniach hospitalizacji wróciła do domu.
Ania Rusowicz wyszła ze szpitala Po dwóch tygodniach hospitalizacji wróciła do domu Stan zdrowia Ani Rusowicz był tak poważny, że zagrażał jej życiu. Na szczęście z powodzeniem przeszła zabieg i po 2 tygodniach hospitalizacji opuściła szpital Ania Rusowicz czuje się już lepiej. Prawie dwa tygodnie temu trafiła do szpitala. Ze względu na zły stan zdrowia musiała zawiesić trasę koncertową. Na szczęście została już wypisana z oddziału i regeneruje siły przed wyjściem na scenę. Stan zdrowia piosenkarki do niedawna był tak poważny, że zagrażał jej życiu. Bardzo szybko trafiła pod opiekę lekarzy, którzy przeprowadzili z powodzeniem zabieg.

Ania Rusowicz czuje się już lepiej. Prawie dwa tygodnie temu trafiła do szpitala. Ze względu na zły stan zdrowia musiała zawiesić trasę koncertową. Na szczęście została już wypisana z oddziału i regeneruje siły przed wyjściem na scenę.

Ania RusowiczScreen z Facebook.com/Rusowicz

Stan zdrowia piosenkarki do niedawna był tak poważny, że zagrażał jej życiu (zobacz: Ania Rusowicz poważnie chora: Lekarze zabraniają jej jakiejkolwiek aktywności fizycznej). Bardzo szybko trafiła pod opiekę lekarzy, którzy przeprowadzili z powodzeniem zabieg (zobacz: Ani Rusowicz jest już po zabiegu, jej stan jest dobry).

psz