Aleksandra Kisio opowiedziała o swojej chorobie: Przytyłam, ciągle czułam się zmęczona

Aktorka odwiedziła studio "Dzień Dobry TVN", w którym odpowiedziała o tym jak odkryła, że jest chora.

Aleksandra Kisio była gościem studia "Dzień Dobry TVN", w którym opowiedziała o chorobie, przez którą przytyła prawie 9 kilogramów. (Zobacz: Aleksandra Kisio: W dwa i pół tygodnia przytyłam 8,5 kilo). Na początku nie spodziewała się, że jej dolegliwości mogą zwiastować coś poważnego.

Przytyłam w bardzo krótkim czasie parę kilogramów. To było dziwne, bo nie zmieniłam stylu życia, po prostu rosłam. Źle się czułam, byłam ciągle zmęczona, szybko się męczyłam. Na początku myślałam, że to wszystko przez wodę, która zatrzymała mi się w organizmie. Kiedy tyłam, zaczęłam źle się czuć, więc w końcu się zbadałam. Na początku wyniki wydawały się być w normie. Potem dowiedziałam się, że w moim wieku te wyniki oznaczają chorobę. Choruję na niedoczynność tarczycy.

Aleksandra KisioKapif

Teraz aktorka robi wszystko, aby jej objawy ustały, a poprzednia waga wróciła.

Teraz przyjmuję leki codziennie rano na czczo. Uważam też na to, co jem. Chora tarczyca wymaga diety. Nie jem na przykład brokułów, kapusty i brukselki.

Specjalistka, która także była gościem "DD TVN", powiedziała aktorce, że może jeść wymienione przez nią warzywa, co od razu poprawiło jej humor. Kisio dodała, że wraca powoli do swojej wagi i czuje się już lepiej.

Aleksandra KisioKAPiF

majk

Więcej o:
Komentarze (5)
Aleksandra Kisio opowiedziała o swojej chorobie: Przytyłam, ciągle czułam się zmęczona
Zaloguj się
 • morgana50

  Oceniono 39 razy 21

  jak ktoś jest durnowaty, to nie powinien udzielać wywiadów i pleść, co mu ślina na język przyniesie - wysoki wynik TSH oznaczający niedoczynność tarczycy jest niezależny od wieku, poza tym jeśli już się przechodzi na dietę z powodu jakiejś choroby, to pewne minimum należy przyswoić przed wywiadem, a nie klepać farmazony !!

 • kikidee0

  Oceniono 49 razy -1

  piękna twarz

 • barri

  Oceniono 25 razy -5

  ta kisio jest paskudna,te wylupiaste wielkie oczy I te wary jak u glonojada sa straszne ! fuuu

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX