Anna Bałon zmieniła fryzurę. Teraz wygląda lepiej?

Uczestniczka "Top model. Zostań modelką" intensywnie pracuje nad wizerunkiem.
Anna Bałon zmieniła fryzurę Teraz wygląda lepiej? Anna Bałon miała długie włosy, które raz na jakiś czas układała w loki lub delikatne fale. Ale właśnie ścięła grzywkę! Efektami pochwaliła się na Facebooku. Uczestniczka "Top model. Zostań modelką" intensywnie pracuje nad wizerunkiem. Anna Bałon miała długie włosy, które raz na jakiś czas układała w loki lub delikatne fale. Ale właśnie ścięła grzywkę! I jest zadowolona z efektów metamorfozy, którymi pochwaliła się na Facebooku. Uczestniczka "Top model. Zostań modelką" od kilku tygodni intensywnie pracuje nad sylwetką. Lada moment będzie widać pierwsze efekty diety i ćwiczeń. Nowe uczesanie podkreśli jej przemianę, która być może przełoży się na nowe kontakty i wyzwania zawodowe. Do twarzy jej w grzywce?

Anna Bałon miała długie włosy, które raz na jakiś czas układała w loki lub delikatne fale. Ale właśnie ścięła grzywkę! I jest zadowolona z efektów metamorfozy, którymi pochwaliła się na Facebooku.

Anna Bałon Screen z Facebook.com/AniaBałon

Uczestniczka "Top model. Zostań modelką" od kilku tygodni intensywnie pracuje nad sylwetką (zobacz: Pierwszy trening Ani Bałon. Miała dość po 2 minutach: Masakra, ja chcę usiąść. Już nie mam siły i  Anna Bałon: Ruszyłam i nie ma odwrotu). Lada moment będzie widać pierwsze efekty diety i ćwiczeń. Nowe uczesanie podkreśli jej przemianę, która być może przełoży się na nowe kontakty i wyzwania zawodowe. Do twarzy jej w grzywce?

 

psz